Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

XBAG SVORIŲ MAIŠAS 1-40 KG

XBAG SVORIŲ MAIŠAS 1-40 KG

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: XB K2-R1

75,00 €
X Bag yra prietaisas, naudojamas funkcinėms treniruotėms, kurio tikslas - sustiprinti visą kūną.
Pagrindinis tokių treniruočių privalumas yra daugelio raumenų grupių dalyvavimas pratimo metu, įskaitant giliuosius raumenis, kurie nėra treniruojami tradicinių sporto salių treniruočių metu.
Treniruotės naudojant X Bag leidžia greitai pagerinti bendrą fizinę būklę ir išsiugdyti atletišką figūrą.
X Bag dėl mažo dydžio ir plataus svorio reguliavimo galimybių leidžia efektyviai treniruoti visas raumenų grupes.
Dėl plataus svorio reguliavimo diapazono (nuo 1 iki 40 kg) galite patys nuspręsti, ar atliekami pratimai skirti jūsų kūno formavimui (mažesni svoriai) ar raumenų masės didinimui (didesni svoriai).

Jei neturite laiko reguliariai treniruotis salėje arba norite papildyti dabartines treniruotes salėje, XBag yra jums tinkamas prietaisas.
 • reguliavimas
X Bag svoris, skirtingai nei tradicinių svorių, laisvai reguliuojamas 1–40 kg svorio
diapazone, užtikrina treniruočių eigą be jokio poreikio pirkti naujus svorius.
 • Saugumas
Su „X Bag“ galite saugiai treniruotis namuose, nesijaudindami dėl savo grindų. Prietaisas pagamintas iš minkštos medžiagos, todėl net numetus jį iš didelio aukščio, jūsų grindys nebus pažeistos.
 • Treniruočių patogumas
X Bag su patogiomis ir maloniomis liesti rankenomis, kurios, skirtingai nei kitų svorių rankenos, rankų nesudirgina.

X Bag yra pagamintas iš labai tvirtos daugiasluoksnės medžiagos, iš tos pačios, iš kurios gaminami Bushido bokso krepšiai, laikomi patvariausiais bokso krepšiais rinkoje.
Naudota medžiaga yra atspari oro sąlygoms ir lengvai valoma. Net jei jums labiau patinka treniruotės lauke, galite būti tikri, kad produktas nebus pažeistas ar nešvarus.
Visos siūlės pagamintos iš labai patvarių šerdies siūlų, atsparių pažeidimams ir drėgmei. Apdaila suteikia papildomą siūlių apsaugą vietose, kuriose yra mechaninių pažeidimų.
X Bag komplekte yra 2 atsparios lūžiams, patogios rankenos. Vidinė prietaiso struktūra buvo sukurta taip, kad apsaugotų rankenas nuo lūžimo net ir naudojant didelius svorius.
Prietaisas turi 3 įdėklus, kuriuos jau gaunate komplekte - galite juos užpildyti bet kokiu užpildu (pvz., Smėliu, žvyru ir kt.). Kiekvieną dėklą galima užpildyti skirtingu svoriu, o tai leis efektyviai pakeisti krūvį. Taip pat galite vienu metu naudoti visus įdėklus, kad būtų maksimalus prietaiso svoris. Jei jums patinka treniruotės lauke arba norite palaikyti formą per keliones, jums nereikia keliauti su dideliu bagažu, nes prietaisą galima papildyti vietoje naudojant paprastai prieinamus užpildus.
Techniniai XBAG parametrai:
 • Medžiaga: daugiasluoksnis plavilas
 • Tuščių kasečių skaičius rinkinyje: 3
 • Tuščio instrumento svoris: apie 1 kg
 • Didžiausia apkrova: apie 40 kg
 • Matmenys 
  • Skersmuo: 27 cm
  • Aukštis: 18 cm (šoninės sienos aukštis be rankenų
  • Įdėklų skersmuo: apie 26 cm