Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Svorio numetimo kompleksas

Svorio numetimo kompleksas

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: weightlosskit

Sena kaina: 59,69 €

Speciali kaina: 34,90 €

Mūsų nuomone, tai yra ypač stiprūs maisto papildai.

OSTROVIT CLA 1000 SLIM LINE - padės sumažinti poodinių riebalų kiekį ir padidinti liesos raumenų masės procentą, medžiagų apykaitos greitį. Puikiai skaido riebalus, įskaitant tuos, kurie nusėda pilvo viduje. Raumenys degina riebalus, taip pat prisideda prie pagreitintos medžiagų apykaitos. Tai tikrai yra pliusas kiekvienam asmeniui, kuris nori numesti svorio ir pagerinti kūno sudėtį.

OSTROVIT L-CARNITINE 1250, - Produktas skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, norintiems sulieknėti. L-karnitinas yra medžiaga, prisidedanti prie kūno riebalų deginimo. L-karnitino perneštos riebalų rūgštys oksiduojasi mitochondrijose - ląstelių energijos centruose. Naudojant L-karnitiną, jaučiamas energijos padidėjimas.

OSTROVIT RIEBALŲ DEGIKLIS - „OstroVit“ riebalų degiklis VEGE yra natūralių ekstraktų kompozicija, palaikanti lipolizę ir padidinanti kūno termogenezę. Deginti riebalus dar niekada nebuvo taip paprasta.

OSTROVIT HYDRO OUT DIURETIC - Paprastai paskutinis tobulos figūros kūrimo, raumenų apibrėžimo gerinimo ir „džiovinimo“ efekto įgijimo etapas yra nereikalingo vandens atsikratymas iš organizmo.

Komplekte yra: