Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

VPLAB Beauty Collagen Peptides Kolageno peptidai 150g

VPLAB Beauty Collagen Peptides Kolageno peptidai 150g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: VPLAB_Beauty_Collagen_Peptides_150g

15,50 €
Beauty Collagen Peptides kolageno peptidai pagerina odą, padidina odos elastingumą ir sumažina raukšlių gylį, taip pat stiprina nagus ir plaukus.

Specialiai pritaikytas vidinio grožio puoselėjimui
Pagerina odą, padidina jos elastingumą
Skatina odos ląsteles gaminti daugiau kolageno
Mažina smulkias raukšleles, raukšles ir celiulitą

Naudojimo rekomendacija
Sumaišykite vieną samtelį (2,5 g) vieną kartą per dieną su mėgstamu šaltu gėrimu ar vandeniu.


Grožio kolageno peptidai turi tik vieną ingredientą - 100% VERISOL® hidrolizuotą kolageną. Bioaktyvūs kolageno peptidai®VERISOL® yra specialiai optimizuoti grožio reikmėms, pagerina odą, padidina odos elastingumą ir sumažina raukšlių gylį, taip pat sustiprina nagus tik per keturias savaites.

Kolagenas yra vienas iš svarbiausių organizmo baltymų ir pagrindinis odos struktūrinis komponentas, sudarantis apie 80% sausos masės. Kūnas natūraliai gamina kolageną, tačiau senstant, maždaug 25 metų amžiaus, jis pradeda mažėti, todėl oda ir nagai plonėja ir praranda drėgmę. Kolageno gamybai taip pat turi įtakos endogeniniai ir aplinkos veiksniai, įskaitant ultravioletinę spinduliuotę, hormonus ir mitybą.

Grožio kolageno peptidai gali daryti įtaką odos kolageno apykaitai tiesiogiai iš vidaus. Šis veiksmas neutralizuoja kolageno praradimą iš odos sluoksnių, stimuliuodamas naują kolageno gamybą odos ląstelėse. Rezultatas - iki 65% padidėjusi kolageno gamyba, dėl kurios oda tampa pilnesnė, putlesnė, sumažėja smulkių raukšlių ir raukšlių išvaizda, pagerėja odos elastingumas, sumažėja celiulitas ir greitesnis nagų augimas, mažiau skaldant.

Grožio kolageno peptidai lengvai virškinami ir greitai absorbuojami organizme. Produktas yra nealergiškas ir saugus tiek moterims, tiek vyrams; jame nėra cukraus ir riebalų, jokių dirbtinių dažiklių, saldiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų. Grožio kolageno peptidai akimirksniu ištirpsta bet kuriame šaltame skystyje, nepalikdami pėdsakų.

Į porciją 2g įeina:
Verisol® hidrolizuotas kolagenas 2500 mg