Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

UNIVERSAL Natural Sterol Complex 90tbl + 10 nemokamų tbl.

UNIVERSAL Natural Sterol Complex 90tbl + 10 nemokamų tbl.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: UNIVERSAL Natural Sterol Complex 90tbl + 10 tbl free

Sena kaina: 25,90 €

Speciali kaina: 19,90 €

Natūralus Sterolio kompleksas yra galinga, tačiau natūrali alternatyva, kurios ieškojo rimti kultūristai. Natūralų sterolių kompleksą sudaro aštuoni skirtingi ir galingi komponentai: augaliniai steroliai, aminorūgštys, energetiniai substratai, nepakeičiamos riebalų rūgštys (EFA), elektrolitai, efektyvumą gerinantys vaistai, nukleozidai ir būtini mineralai. Natūralus sterolių kompleksas gali padėti per trumpesnį laiką pasiekti rezultatų, o tai padaryti leidžia unikali sterolių formulė. Sterolių nauda tuo neapsiriboja. Norėdami gauti optimalių rezultatų, naudodami natūralų sterolių kompleksą, gausite visą sterolių mišinį, įskaitant fukosterolį, stigmasterolį, B-sitosterolį, kampesterolį ir kitus sumaišytus sterinus. Natūraliame Sterolio komplekse taip pat yra mitybos kofaktorių, skirtų padidinti bendrą jūsų efektyvumą, įskaitant nepakeičiamąsias riebalų rūgštis, elektrolitus, nukleozidus, našumą ir metabolinius augalinių produktus ir dar daugiau. Padidinkite raumenų masę ir tankį, padidinkite energijos lygį ir jėgą. Kai būsite pasiruošę šiems pokyčiams, rinkitės „Natural Sterol Complex“. 
Išgerkite 6 tabletes kasdien, po 2 po kiekvieno valgio. Treniruočių dienomis išgerkite 2 tabletes po valandos prieš treniruotę ir 2 tabletes po dviejų valgių. Norėdami pamatyti visą sudėtį, žiūrėkite vaizdo failą.
Porcijoje 6 tbl yra: Anabolinis sterolių kompleksas 2000 mg; svorio ir tankio mišinys 2500 mg; Opti-fitonitrinių medžiagų kompleksas 2000 mg; EFA kompleksinis ir palaikomasis mišinys (linų sėmenų milteliai, lecitinas) 500 mg; Raumenų ląstelių apsaugos mišinys 500 mg 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtos ant pakuotės.