Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

UNIVERSAL Animal TEST hipertrofinio testosterono papildas (21 pak.)

UNIVERSAL Animal TEST hipertrofinio testosterono papildas (21 pak.)

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: UNIVERSAL Animal TEST (21 packs)

Sena kaina: 89,90 €

Speciali kaina: 79,99 €

Aukščiausias hipertrofinio testosterono papildas. Derinant efektyviausius natūralius ekstraktus su patentuotų ir funkciniais papildais, kurie pastaraisiais metais išsiskyrė pramonėje. Papilde yra natūralių augalinių ekstraktų, kurie atpalaiduoja paties organizmo testosteroną ir kartu slopina estrogeną. Galingesnis elementas - tai ypač svarbios, veikiančios ir patentuotos hipertrofinės medžiagos Arachidono rūgšties (AA) pridėjimas. Remdamasis universitetų tyrimais ir realiojo gyvenimo duomenimis, AA įgavo pagreitį kultūrizmo pasaulyje - ir dėl rimtos priežasties. Arachidono rūgštis turi daug privalumų darbščiam kultūristui, ypač jos gebėjimas padidinti androgenų receptorių jautrumą, o tai savo ruožtu padidina hipertrofiją. 
Gerkite po vieną pakuotę per dieną su maistu. Treniruočių dienomis prieš treniruotę išgerkite vieną pakelį su maistu. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite du ciklus iš eilės - iš viso 42 dienas., tada darykite 4 sav. pertrauką. Šiuo laisvu metu mes rekomenduojame naudoti Animal M-Stak, kad išlaikytumėte rezultatą. 
Kiekis porcijąoje (pakuotė) Pro-androgenų kompleksas 2500 mg patentuotas mišinys: Pro-androgenų kompleksas: Urtica Dioica (3,4-divanililtetrahidrofuranas), Cissus Quadrangularis (Ketosteronas), Polygonum Cuspidatum (Trans-3,5,4'-Trihidroksistilenas). „Trans Resveratrol“), „Agaricus Bisporus“ (polisacharidai), 3 ’, 5,7-trihidroksi-4’-metoksiflavonas (Hesperetin),„ Yohimbe “kremo ekstraktas. Hipertrofinių reakcijų kompleksas 1500 mg patentuotas mišinys: Hipertrofinis reakcijų kompleksas: Arachidono rūgštis (40% patentuotos riebiosios rūgštys / aliejai), greipfrutai (6 ', 7'-dihidroksibergamotinas), Bioperinas. 
Maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.