Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF Whey Protein Shake, išrūgų baltymai 1000g

SELF Whey Protein Shake, išrūgų baltymai 1000g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: SELF Whey Protein Shake 1000g

Sena kaina: 19,90 €

Speciali kaina: 15,90 €

„SELF Whey Protein Shake“ yra pagamintas iš išrūgų miltelių ir yra tinkamas sportininkams ir paprastiems žmonėms, norintiems padidinti baltymų kiekį meniu. Jis yra būtinas makroelementų baltymas. Baltymų milteliai labai gerai maišosi ir yra labai gero skonio. Tinka įvairių sričių sportininkams. Produktą galima vartoti tiesiog gaminant baltymų traškučius arba pridedant miltelių, kad padidintumėte baltymų kiekį, pavyzdžiui, sumaišydami jį su jogurtu ar koše. Kadangi tai išrūgų milteliai, jie turi puikų aminorūgščių profilį ir didelę biologinę vertę. 
Sumaišykite 30 g (matavimo šaukštą) su nugriebtu pienu arba vandeniu. 
100 g miltelių yra: Energija 400 kcal / 1750Kj Riebalai 4g, iš kurių transgranziniai 3,5g Angliavandeniai 13g, iš kurių cukrų 12g Baltymai 75g Pluoštas 1,3g Druska 0,4g 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.