Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF VITAMIN-C 1000mg 24 tabletės

SELF VITAMIN-C 1000mg 24 tabletės

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: SELF VITAMIN-C 1000mg 24tbl

2,90 €
Vandenyje tirpu vitamino C 1000 mg tabletė.

Vitamino C trūkumas sukelia nuovargį, dažnas infekcines ligas, sedaciją ir anemiją. Ilgalaikis vitamino C trūkumas sukelia skorbutą. Žmogaus kūnas nekuria vitamino C, todėl šį vandenyje tirpų vitaminą galime gauti su maistu kasdien.

Tačiau Linus Paulingas, dukart Nobelio premijos laureatas ir vitamino C pionierius, kartu rekomendavo gerti po 1000 mg du kartus per parą.

Vitaminas C didina organizmo savybes ir yra veiksmingas gydant vėžį.
Vitaminas C yra svarbus kolageno sintezės komponentas. Kolagenas yra svarbi mūsų odos ir jungiamojo audinio sudedamoji dalis, kuri padeda išlaikyti odos ir kraujagyslių elastingumą. Kolagenas yra svarbi mūsų odos ir jungiamojo audinio sudedamoji dalis, kuri padeda išlaikyti odos ir kraujagyslių elastingumą. Kolagenas taip pat reikalingas sausgyslėms ir raiščiams, akių ragenai, sąnarių, kaulų ir žarnų veiklai. Kadangi tai yra svarbu odos vientisumui, skatina žaiozdų gijimą. Sporto metu raumenys yra skausmingi? Vitaminas c padeda sutvarkyti šią problemą.
Stiprina kūno gebėjimą kovoti su ligomis. Pakankamas vitamino C kiekis organizme padės užkirsti kelią ligoms ir ūminėms kvėpavimo takų infekcijoms.
Japonijoje atliktas tyrimas parodė, kad žmonės, kurių kraujyje yra daugiau vitamino C, buvo 70 proc. mažiau patyrė insultą.
Vitaminas C padidina geležies absorbciją, sustiprina kitų vitaminų poveikį, padeda sumažinti nuovargį, stiprina imuninę sistemą, skatina medžiagų apykaitą, stimuliuoja nervų sistemą, prisideda prie normalaus kolageno formavimosi ir t.t.. Iš esmės tai reiškia, kad vitaminas C apsaugo mūsų organizmą nuo tiesioginės korozijos.
Vtaminas C veikia kaip natūralus diuretikas./

Neverta bijoti perdozavimo, nes perteklius pašalinamas iš organizmo.

1 tabletėje yra 1000 mg vitamino C.
Skonis: juodieji serbentai
* be cukraus

Detalės

Soovid kohe?
Tule Vana Narva mnt 22 ja osta!