Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF TestoPac For Men testosterono pakėlėjas 120 kapsulių

SELF TestoPac For Men testosterono pakėlėjas 120 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: SELF TestoPac For Men 120kps

Sena kaina: 34,90 €

Speciali kaina: 24,90 €

Vartojant SELF TestoPac For Men: 
Padidėja natūralus testosterono lygis 
Padidėja jūsų libido ir raumenų augimas 
Pagerėja imuninės funkcijos 
Padidina riebalų nuostolius. 
Mūsų pačių testosterono gamyba mažėja su amžiumi, dėl to blogai atsigaunama, sunkėja ugdyti jėgą ir raumenų masę, netgi sumažėja lytinis potraukis. Šio produkto sudėtyje yra geriausi ingredientai, kurie natūraliai stimuliuoja testosterono gamybą, tokie kaip D-asparto rūgštis (DAA), selenas, cinkas ir vitaminas B6. Jie ne tik sukuria labiau anabolinę kūno aplinką, bet ir geba atstumti estrogeninius svetimkūnius. Įrodyta, kad DAA padidina testosterono gamyboje dalyvaujančių hormonų, įskaitant LH (liuteinizuojantį hormoną), FSH (folikulus stimuliuojantis hormonas) ir GH (augimo hormonas), gamybą. Tyrimas parodė, kad 12 papildų DAA padidino testosterono lygį 42%. Selenas pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir yra vienas efektyviausių agentų, apsaugančių ląsteles nuo oksidacinio streso. Kadangi selenas taip pat palaiko imuninės sistemos veiklą, selenas pagerina organizmo atsparumą infekcijoms. Cinkas yra svarbus mineralas maiste. Tai galingas antioksidantas, skatina imuninės sistemos sveikatą ir apsaugo nuo uždegimo. Cinkas yra būtinas hormonams, insulinui, lytiniams ir augimo hormonams, kurių reikia mūsų organizmui. Vitaminas B6 yra būtinas riebalų rūgščių ir cukraus metabolizmui ir hormonų statybai. Vartokite po 4 kapsules per dieną, prieš miegą. 
4 kapsulių sudėtyje yra: D-asparto rūgštis (DAA) 1820mg dilgėlių šaknų ekstraktas 260mg imbiero šaknies ekstraktas 160mg Tribulus terrestris (90% saponinų) 160mg avena ekstraktas 160mg - selenas 82,5mcg 150% vitaminas D 10mcg 200% cinkas 12,5mcg 125% B6 , 8mg 200% 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.