Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF GREEN COFFEE 120 kapsulių

SELF GREEN COFFEE 120 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: SELF GREEN COFEE EXTRACT 120 CPS

Sena kaina: 25,90 €

Speciali kaina: 6,35 €

Žaliosios kavos pupelių ekstraktas.

Žalios kavos pupelės turi daug veikliųjų medžiagų, "chlorogenines rūgštis", kurios turi stiprių antioksidacinių savybių ir padeda kovoti su žalingais laisvųjų radikalų poveikiais. Be to, chlorogeninės rūgštys stabilizuoja kraujagyslių funkciją ir reguliuoja kūno riebalų metabolizmą. Gliukozės (cukraus) kiekis kraujyje sumažėja, o organizmas pradeda gaminti energiją, sulaužydamas kepenyse esančius riebalus.

Chemiškai kontroliuojami tyrimai parodė, kad žaliosios arbatos ekstrakto naudojimas 12 savaičių padeda sumažinti svorį ir riebalų kiekį. Taip pat nustatyta, kad chlorogeninės rūgštys padeda sumažinti kraujo spaudimą žmonėms, sergantiems hipertenzija.

Skrudinimo procesas keičia kavos pupelių cheminę charakteristiką, todėl "Self green" kavos pupelių ekstrakto tabletėse yra skrudintų kavos pupelių. Kruopštus geriausių žalių sulčių pasirinkimas reiškia, kad mes galime užtikrinti, kad šie subtilūs junginiai būtų išlaikyti ir kad mūsų ekstrakte yra daug natūraliai pasitaikančių chlorogeninių rūgščių.

SELF Green Cofee grynasis žaliosios arbatos ekstraktas yra vartojamas du kartus per dieną, kuris tinka žmonėms, kurie seka suvartoti mažai kalorijų.

Žalios kavos ekstrakto kapsulėse nėra kofeino, todėl šis produktas nepadidina kraujospūdžio.

Kas turėtų naudoti šį produktą?
Žmonės, kurie nori numesti svorio
Žmonės, kuriems yra hipertenzija
Žmonės su 2 tipo cukriniu diabetu

"Doctor Oz Show" - tai labai populiari sveikatos laida Jungtinėse Amerikos Valstijose. Viename iš epizodų Dr. Oz kalbėjo apie žalios kavos ekstraktą ir jo teigiamą poveikį troškuliui. Jis vadinamas žalia kava, tiesiogine prasme, "nuostabiu maistu", kuris padeda daugeliui netekti svorio. Jo teiginys buvo pagrįstas kai kurių JAV mokslininkų atlikto tyrimo rezultatais. Žalioji kava ne tik degina kūno riebalus, bet ir apsaugo nuo tolesnio kūno riebalų kaupimosi.

2 kapsulės (dienos dozė) yra 525 mg žaliosios arbatos ekstrakto.
Rekomenduojama 1 tabletė 2 kartus per dieną.

Detalės

Soovid kohe?
Tule Vana Narva mnt 22 ja osta!