Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF CortiCut, streso slopintuvas 120 kapsulių

SELF CortiCut, streso slopintuvas 120 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: SELF CortiCut 120kps

Sena kaina: 39,99 €

Speciali kaina: 20,99 €

Kova su stresu kontroliuoja kortizolio lygį, pagerina miegą, sustiprina imuninę apsaugą. Novatoriškas maisto papildas, stabilizuojantis kortizolio kiekį organizme. Kortizolis (streso hormonas) yra medžiaga, turinti daug neigiamo poveikio sveikatai ir savijautai. Per didelis šio hormono kiekis sumažina fizinę veiklą, padidina riebalų ir skysčių susilaikymą, pablogina raumenų masę ir sukelia nuovargį. CORTICUT subalansuoja jūsų kortizolio kiekį organizme ir sumažina stresą, kuris sukelia nuovargį. CORTICUT yra skirtas aukščiausios klasės sportininkams, dietos besilaikantiems žmonėms ir visoms stresinėms situacijoms, dėl kurių padidėja kortizolio gamyba. Tai taip pat pagerina kortizolio ir DHEA (vieno iš lytinių hormonų) santykį. 
Geri savijautai palaikyti, gerkite 4 kapsules per dieną. 
4 kapsulių kiekyje yra: Vitaminas C 1000 mg, fosfatidilserino 600 mg, erškėtuogių ekstraktas 500 mg, Ženšenio šaknies ekstraktas 500 mg, L-teaninas 240 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Galiojimo data nurodyta ant pakuotės.