Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

SELF Active Whey Gainer, papildas svorio didinimui 4kg

SELF Active Whey Gainer, papildas svorio didinimui 4kg

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: SELF Active Whey Gainer 4kg

Sena kaina: 49,90 €

Speciali kaina: 32,90 €

Palengvina raumenų masę. Sumažina atsigavimo laiką. 30 g išrūgų baltymų ir 60 g angliavandenių. Gausu vitaminų ir mineralų. 
ACTIVE WHEY GAINER - tai svorį didinantis produktas, puikiai tinkantis žmonėms, norintiems maksimaliai padidinti raumenų masę ir tūrį. Maltodekstrino pavidalo aukštos kokybės išrūgų baltymų ir angliavandenių mišinys puikiai tinka energijai kaupti. Taip pat tinka tiems, kurie turi problemų dėl svorio. 
100 g arba vienoje porcijoje yra: Energija 420 kcal 1760 kJ Riebalai 7 g Angliavandeniai 60 g - Iš jų cukrus 10 g Baltymai 30 g Druska 0,1 g 
Vartojimas. Iš pradžių naudokite 50 g miltelių ir sumaišykite su 400–500 ml vandens arba pieno. Jei jums reikia daugiau, vartokite 100 g vienu metu. Taip pat patartina vartoti iškart po mankštos. Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.