Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Real Pharm VITAMIN C 1000+ Vitaminas C – 100 tab

Real Pharm VITAMIN C 1000+ Vitaminas C – 100 tab

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Real Pharm VITAMIN C 1000+ – 100 tabs

Sena kaina: 11,45 €

Speciali kaina: 8,45 €

Vitaminas C Real Pharm yra maisto papildas, kuriame 1 tabletė iki 1000 mg vitamino C, 60 mg natūralaus rožių ekstrakto ir 100 mg citrusinių bioflavonoidų. 
Vartokite po 1 tabletę per dieną. Tai yra svarbus kiekvieno žmogaus kūno komponentas ir verta paminėti, kad jis nėra nei sintetinamas, nei sandėliuojamas, todėl turėtų būti nuolat vartojamas. Be to, jis daro didelę įtaką medžiagų apykaitos procesams ir palaiko imuninę sistemą, apsaugodamas ją nuo infekcijų. Vitaminas C taip pat turi daug kitų privalumų, palaiko nervų sistemos, atsakingos už tinkamą kolageno gamybą, atsakingą už tinkamą kaulų ir kremzlių funkcionavimą, gerina energijos mainus, padeda įsisavinti geležį ir padeda palaikyti psichologines funkcijas. 1 tabletėje yra: Vitaminas C 1000 mg citrusinių bioflavonoidų 100 mg rožių ekstraktų (DER 4: 1) 60 mg 
MAISTO PAPILDAS Rekomenduojama paros dozė neturi būti viršijama. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.