Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

PROUD AIR BIKE 2.0

PROUD AIR BIKE 2.0 dviratis treniruoklis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PROUD_AIR_BIKE_2.0

Sena kaina: 1 835,00 €

Speciali kaina: 1 390,00 €

PROUD AIR BIKE 2.0 nėra įprastas dviratis, nes jis suderina jūsų rankas ir kojas. Mindami dviračiu kojomis, turite valdyti rankenas su rankomis, taigi tai tikrai viso kūno mankšta. PROUD AIR BIKE naudoja ventiliatorių, kad sukurtų pasipriešinimą vėjui, todėl kuo sunkiau pedalus judinate, tuo didesnis pasipriešinimas, tuo sunkiau.

PROUD AIR BIKE yra puiki įranga, naudojama metabolizmui palaikyti. Tai gali padėti pagerinti jūsų širdies pajėgumą, atliekant intervalines treniruotes.

PROUD AIR BIKE yra fantastiškas pratimas, skirtas nutylėti, ypač tiems, kurie yra sužeisti ar dar tik mankštinasi. Tai ideali modifikavimo priemonė, naudojama susižeidus, ypač jei esate apribotas dėl kulkšnies ar raumenų patempimo, tai leidžia saugiai mankštintis. Tai taip pat labai naudinga priemonė reabilitacijai, nes jis daro labai mažą poveikį sąnariams ir leidžia saugiai judėti.
Spalva: pilka / geltona

Matmenys: 123 x 67,5 x 142cm
Svoris: 71,7 kg
Vartotojo svoris: 150kg

PASTABA! Jei esate registruotas PVM mokėtoju Suomijoje, visą salės įrangą ir reikmenis gausite už neapmokestinamą kainą, kuri yra 20%, tai yra mažiau nei Estijos PVM.