Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

PROUD AIR BIKE 2.0

PROUD AIR BIKE 2.0

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PROUD_AIR_BIKE_2.0_BLACK

1 835,00 €
PROUD AIR BIKE 2.0“ nėra įprastas dviratis, nes jis suderina jūsų rankas ir kojas. Važiuodami dviračiu kojomis, turite siurbti rankenas su rankomis, taigi tai tikrai viso kūno mankšta. „PROUD AIR BIKE“ naudoja ventiliatorių, kad sukurtų pasipriešinimą vėjui, todėl kuo sunkiau pedalus ir judinate rankenas, tuo didesnis pasipriešinimas, tuo sunkiau.

„PROUD AIR BIKE“ yra puiki įranga, naudojama metabolizmui palaikyti. Tai gali padėti pagerinti jūsų širdies pajėgumą, atliekant intervalinius treniruotes.

„PROUD AIR BIKE“ yra fantastiškas pratimas, kurį reikia atlikti „pagal nutylėjimą“, ypač tiems, kuriems švirkščiama injekcija ar kurie mankšta dar tik pradeda. Tai ideali modifikavimo priemonė, naudojama susižeidus, ypač jei bėgimas vyksta ne už kortų ar esate apribotas dėl suvystytos kulkšnies ar raumenų patempimo, tai leidžia jūsų nariams vis dar saugiai mankštintis. Tai taip pat labai naudinga priemonė reabilitacijai, nes tai labai mažas poveikis sąnariams ir leidžia saugiai judėti. Tai leidžia sužeistiesiems judėti ir aprūpina kraują ta vieta, kuri padės pasveikti.

Spalva: juoda

Matmenys: 123 x 67,5 x 142 cm
Svoris: 71,7 kg
Vartotojo svoris: 150kg 
PASTABA! Jei esate registruotas PVM mokėtoju Suomijoje, visą salės įrangą ir reikmenis gausite už neapmokestinamą kainą, kuri yra 20%, tai yra mažiau nei Estijos PVM.