Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

POWER BAG DBX BUSHIDO - TRENIRUOČIŲ MAIŠAS - 20 KG

POWER BAG DBX BUSHIDO - TRENIRUOČIŲ MAIŠAS - 20 KG

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PB20

Sena kaina: 106,00 €

Speciali kaina: 84,80 €

POWER BAG DBX BUSIDO - 20 KG

POWER BAG DBX BUSHIDO yra vienas universaliausių treniruoklių, leidžiančių ne tik formuoti figūrą, bet ir reikšmingai prisidėti prie jėgos, būklės ir ištvermės didinimo.

Skirtingai nuo smėlio maišelių, jėgos krepšiai jau užpildyti iki konkretaus svorio, o jų užpildymas yra tolygus, tai neleidžia judėti mankštos metu

Pajusk raumenis, apie kuriuos net nežinojai!

Skirtingai nei įprasti sporto salės pratimai, kai jūs izoliuojate tik pasirinktas raumenų grupes, treniruotės su POWER BAG leis tolygiai sustiprinti ir formuoti kūno formas įtraukiant giliuosius raumenis.

Kompaktiško dydžio dėka POWER BAG idealiai tinka ne tik treniruotėms namuose ar sporto salėje, bet ir puikiai tinka kelionėms bei lauko treniruotėms. Medžiaga, rankenos ir siūlės yra atsparios drėgmei, oro sąlygoms ir nešvarumams.

POWER BAG matmenys:
- Ilgis: 60 cm
- Skersmuo: 20 cm

 
Visos rankenos yra užpildytos specialiu įlaužimui atspariu įdėklu.
Visos rankenos yra siuvamos su ypač tvirta nailonine juostele, kurios vilkimo galia iki 300 kg!

Visos likusios siūlės pagamintos iš šerdies siūlų, atsparių drėgmei ir oro sąlygoms, kad prietaisą būtų galima sėkmingai naudoti ir lauke!

POWER BAG Bushido yra pagamintas iš labai stiprios specializuotos medžiagos.

Naudojama medžiaga susideda iš net 7 sluoksnių, kurie garantuoja labai aukštą medžiagos stiprumą ir kartu užtikrina tinkamą lankstumą.


Medžiaga su nailono pynėmis, kurios itin sustiprina medžiagą nuo plyšimo. Šios pynės  atima krūvį, kai jos yra ištemptos, todėl treniruočių metu medžiagos beveik neįmanoma suplėšyti.


Žiūrėkite vaizdo įrašą, kaip galima naudoti