Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit WPH Instant, true taste 700 g

Ostrovit WPH Instant, true taste 700 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Whey Protein Hydrolysate Instant 700g

Sena kaina: 29,90 €

Speciali kaina: 21,90 €

„OstroVit“ išrūgų baltymų hidrolizatas yra papildas, iš kurio gaunamas aukščiausios kokybės išrūgų baltymų hidrolizatas. Produkte naudojama aukščiausios kokybės žaliava - „OPTIPEP“, pripažinta geriausiu hidrolizatu pasaulyje.

700g pakuotėje
Produkte yra 23 porcijos
1 porcija = 30g
DH (hidrolizės laipsnis) - 12
„OstroVit“ išrūgų baltymų hidrolizatas
„OstroVit“ išrūgų baltymų hidrolizė sukuriama fermentų būdu, peptidų grandinių hidrolizės metu. Dėl to susidaro puikiai virškinami peptidai ir laisvosios aminorūgštys. Baltymų hidrolizatas suteikia aminorūgščių, kurios nebevirškinamos, bet iškart absorbuojamos ir naudojamos.

Išrūgų hidrolizatas veikia remdamasis raumenų regeneracijos procesų stimuliavimu ir pagreitinimu po intensyvių fizinių pratimų. Be to, jis palaiko grynos raumenų masės augimą, užkerta kelią kataboliniams procesams raumenyse ir pagerina kūno jėgą bei ištvermę. Be to, jis stimuliuoja insulino, kuris turi anabolinį poveikį, gamybą ir palaiko gliukozės ir aminorūgščių transportavimą iš kraujo į raumeninį audinį. Tai sumažina per didelę kortizolio sekreciją, kuri slopina aminorūgščių absorbciją iš kraujo į raumenis.

Priedas gerai veikia prieš ir po treniruočių. Papildo vartojimas prieš treniruotę iš karto stimuliuoja anabolinį procesą, o suvartojimas po treniruotės greitai užkerta kelią katabolizmui ir papildo raumenis labai vertinga egzogenine aminorūgštimi.

Išrūgų baltymų hidrolizė taip pat rekomenduojama žmonėms, kurie laikosi dietos dėl didelio baltymų kiekio ir mažai angliavandenių bei riebalų.

„OstroVit“ išrūgų baltymų hidrolizatas yra puikus priedas sportininkams, žmonėms, kurie laikosi dietos ir mažina, ir stiprina raumenų masę. Tai baltymų šaltinis, turintis aukščiausią biologinę vertę ir greičiausią absorbcijos laiką. Jis naudojamas prieš ir po treniruočių kaip greitas lengvai virškinamų baltymų priedas. Vienoje porcijoje yra iki 24 g grynų baltymų, turinčių tiesioginį anabolinį ir antikatabolinį poveikį.

„OstroVit“ išrūgų baltymų hidrolizatų greitosios (WPH) SAVYBĖS
Aukščiausios kokybės baltymų šaltinis
Greičiausias absorbcijos laikas tarp visų baltymų papildų
Apsaugo nuo katabolizmo
Tinka žmonėms, kurie laikosi dietos
Pagerina kūno jėgą ir ištvermę
Įpilkite 30 g (2,5 šaukštelio) į 200 ml nugriebto pieno arba vandens. Vartokite 1-2 kartus per dieną, atsižvelgiant į jūsų poreikius.
 
Grynasis produkto svoris: 700 g
Porcijos pakuotėje: 23
Porcijų dydis: 30 g
Mitybos faktai

100 g. yra:
Energinė vertė 1618 kJ / 385 kcal 485 kJ / 116 kcal
Riebalai 7,6 g 2,3 g
įskaitant sočiųjų riebalų rūgščių 5,6 g 1,7 g
Angliavandeniai 3,03 g 0,9 g
- įskaitant cukrų 2,85 g 0,9 g
Baltymai 76 g 23 g
Druska 0,61 g 0,18 g