Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Vitamin E minkštos kapsulės 90 vnt.

OstroVit Vitamin E minkštos kapsulės 90 vnt.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Vitamin E softgels 90 caps

Sena kaina: 12,90 €

Speciali kaina: 7,90 €

90 kapsulių! 1 kapsulė yra viena porcija produkto Softgel naujoji versija! Aukštas biologinis prieinamumas! Vitaminas E, be vitaminų A ir C, yra galingas antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio poveikio ir ląstelių pažeidimų, kuriuos sukelia laisvieji radikalai. Vitaminas E taip pat dalyvauja aktyvaus antikoagulianto sintezėje, tuo pačiu išlaikant tinkamą ląstelių membranos pralaidumą ir sumažėjusią trombocitų agregaciją (adheziją), norint išvengti kraujo krešėjimo. Vitaminas E taip pat veikia raumenų darbą ir spermos gamybą. Tai taip pat yra tinkamas vitaminas nėštumo metu, nes jis yra atsakingas už tinkamą vaisiaus vystymąsi. Be to, vitaminas E gerina regėjimą. Verta žinoti, kad organizmui įsisavinti „vitaminų veiksmingumą“ padeda A, B grupės vitaminai, vitaminas C, selenas, fosforas, manganas ir EFA (riebiosios rūgštys). 
Vitamino E savybės: stiprus antioksidantas gali padėti sumažinti cholesterolio lygį, jis gali pagerinti spermą ir raumenis. Įrodyta, kad jis palaiko tinkamą regėjimą. Gali atlikti svarbų vaidmenį gerinant kraujotakos sistemą. 
Veikliosios medžiagos 1 dalis (1 gelis) ** RWS% vitamino E 20 mg 167% Dl-alfa-tokoferilacetato 65 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.