Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Vitamin D3 2000 IU minkštosios kapsulės 60 vnt.

OstroVit Vitamin D3 2000 IU minkštosios kapsulės 60 vnt.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Vitamin D3 2000 IU softgels 60 caps

Sena kaina: 9,90 €

Speciali kaina: 4,90 €

OstroVit Vitamin D3 2000 yra aukščiausios kokybės preparatas, įdėtas į labai gerai įsisavinamą minkšto gelio pavidalą. Produktas yra rekomenduojamas kaip kasdieninis dietos priedas, o ypač svarbus kaip pagrindinis vitamino D3, reikalingo organizmui, trūkumas - cholekalciferolio pavidalu.

    Pakuotėje yra 60 porcijų
    Naujovė !!
    1 porcija = 1 kapsulė
    Biologiškai prieinamos minkštųjų kapsulių formos!

Vitaminas D3

Vitaminas D, dar žinomas kaip saulės vitaminas, padeda tinkamai absorbuoti / vartoti kalcį ir fosforą bei padeda palaikyti tinkamą kalcio kiekį kraujyje. Be to, šis vitaminas padeda palaikyti sveikus kaulus, dantis, taip pat padeda tinkamai funkcionuoti raumenims ir imuninei sistemai. Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Vitamino D trūkumai yra labai pavojingi. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims tai gali būti kaulų kalio pašalinimo ir minkštinimo priežastis, tuo tarpu vyresnio amžiaus žmonėms padidėjęs skeleto demineralizavimas, deformacija ir per didelis poringumas ir trapumas.

Vitaminas D3 yra ne tik sveikata, bet ir jėga bei gyvybingumas. Yra tyrimų su vyrais [1], patvirtinančių reikšmingą fiziologinio vyriškojo hormono - testosterono padidėjimą, kai papildoma tinkama vitamino D3 doze. Vyrų, kurie vartojo placebą, grupėje apie tokio tipo kūno reakciją nepastebėta.
VITAMIN D3 2000 TV savybės

    Padidina kaulų ir dantų mineralizaciją
    Vitaminas D padeda tinkamai absorbuoti / pasisavinti kalcį ir fosforą. Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti raumenims
    Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai
    Dalyvauja ląstelių dalijimosi procese
    Idealiai tinka padidinti fiziologinį testosterono lygį.

Vartokite po 1 porciją (1 kapsulę) kasdien 30 minučių prieš valgį.

Vitaminas D (cholekalciferolis) daliai RI *
50 mcg / 2000 I.U. 1000%