Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Ubichinon Q10 120 70 kap.

OstroVit Ubichinon Q10 120 70 kap.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Ubichinon Q10 120 70 caps

13,90 €
Senstant kai kurie mūsų kūno procesai sulėtėja - kaip ir CoQ10 gamyba, todėl sunku konvertuoti riebalus ir cukrų į energiją. Coq-10 veikia kaip antioksidantas, kuris padeda ląstelėms efektyviau reguliuoti mūsų širdies ir kūno apykaita. Koenzimo Q10 trūkumas (ubiquinone-10) pasireiškia nuovargio padidėjimu, greitu energijos praradimu. 
Charakteristikos: veikia kaip stiprus antioksidantas, palaiko širdies veiklą ir raumenų stiprumą, kraujagyslių veiklą, didina atsparumą stresui ir ligoms, padeda išlaikyti sveiką kūną, gerina atmintį, sumažina kraujospūdį ir gliukozės kiekį kraujyje, pagreitina medžiagų apykaitą, kovoja su laisvaisiais radikalais organizme. Dozavimas: 1 kapsulė per parą (po 15 minučių po valgio). 
1 kapsulėje yra koenzimo CoQ10 120mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.