Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit ciberžolė + juodieji pipirai + imbieras 90 tabs

OstroVit ciberžolė + juodieji pipirai + imbieras 90 tabs

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Turmeric_+_Black_Pepper+Ginger_90tabs

Sena kaina: 16,90 €

Speciali kaina: 11,97 €

Kurkuminas yra natūralus cheminis junginys, išgaunamas iš prieskonio, vadinamo Kurkuminu. Junginys yra naudojamas kaip geltonai oranžinis maisto dažiklis ir kaip labai stiprus antioksidantas iš polifenolinių junginių grupės, pasižyminčio priešuždegiminiu poveikiu ir gebančiu padidinti organizme gaminamų antioksidantų skaičių. Jo biologinis prieinamumas mūsų organizme pagerina piperino buvimą, todėl taip svarbu, kad abi medžiagos būtų vartojamos kartu. Kurkuminas labai dažnai naudojamas kaip atrama gydant sausų akių sindromą, konjunktyvitą, glaukomą ir išeminę retinopatiją. Daugybė tyrimų rodo, kad kurkuminas gali padėti palaikyti neurodegeneracines ligas, tokias kaip Alzheimerio ar Parkinsono ligos.

Juodieji pipirai - tai prieskonis, naudojamas praktiškai visame pasaulyje, siekiant suteikti patiekalams savitą skonį ir prieskonį. Jo sudėtyje esantis alkaloidas - piperinas pagreitina atskirų medžiagų apykaitą. Juodųjų pipirų vaisiuose esantis piperinas sustiprina termogenezės procesą - t.y. šilumos gamybos procesas, kurio metu kūnas sudegina kalorijas, taip pat lipolizės procesas per adrenerginius receptorius, t. riebalinio audinio oksidacija. Piperinas stimuliuoja jutimines galūnes virškinamajame trakte, taip padidindamas skrandžio sulčių sekreciją, ir tai padeda pagerinti virškinimą. Piperinas taip pat prisideda prie kai kurių vitaminų ir mineralų, pvz. selenas, B grupės vitaminai ir beta karotinas. Be to, tai palengvina kofermento Q10 absorbciją ir padidina resveratrolio arba kurkumino absorbciją. Piperinas taip pat gali padidinti kai kurių vaistų absorbciją.

Imbieras - visame pasaulyje plačiai žinomas prieskonis, turintis keletą antivirusinį poveikį turinčių ingredientų, todėl imbieras metų metus buvo naudojamas kaip vienas iš namų metodų gydant peršalimą ir infekcijas. Baktericidinės ir priešuždegiminės savybės reiškia, kad jis gali būti naudojamas kaip priemonė gydant peršalimą ir gripą. Imbieras taip pat turi dezinfekuojančių savybių. Stiprus šildantis imbiero poveikis gali būti naudojamas kūnui atvėsinti.

 
Savybės OstroVit ciberžolė + juodieji pipirai + imbieras

    Tai gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą
    Efektyviai palaiko termogenezės procesą
    Tai pagerina kūno fizinį pasirengimą
    Turi antibakterinį ir antivirusinį poveikį
    Tai yra kartu papildančių, sinergiškai veikiančių medžiagų papildas
    Turi antioksidacinį poveikį
    Palaiko mūsų kūno virškinimo procesus

Išgerkite 1 porciją (1 tabletę) per dieną. Produktas yra skirtas suaugusiesiems.

1 porcija (1 tabletė)
Ciberžolės šakniastiebių ekstraktas 300 mg
- šiame kurkuminoiduose (95%) 285 mg
Imbierų šaknų ekstraktas 100 mg
  - šiame gingeroliuose (5%) 5 mg
Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas 10,55 mg
  - iš jo 10 mg piperino (95%)