Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OSTROVIT Triptofanas 200 gr.

OSTROVIT Triptofanas 200 gr.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OSTROVIT Tryptophan - 200g

12,90 €
OSTROVIT - triptofanas yra aukščiausios kokybės triptofano šaltinis. Produktas yra skirtas žmonėms, kurie vertina natūralų naudojamų papildų sudėtį. Produkto sudėtyje nėra nereikalingų ingredientų, tokių kaip aromatai ir konservantai. Triptofanas yra amino rūgštis, kurios organizmo trūkumai gali pasireikšti padidėjusiais miego sutrikimais ir stresu. Tai susiję su triptofano įsitraukimu į serotonino, hormono, tariamai vadinamo „laimės hormonu“, sintezę. Todėl klimato pokyčių metu (pvz., keliaujant į užsienį), taip pat esant ypatingoms gyvenimo sąlygoms (vestuvėms, darbo pokyčiams) triptofano papildas gali turėti reikšmingos naudos. 
1 gr. sudėtyje yra: 1000 mg L-triptofano. Įpilkite 1 gr. (1/5 šaukšto) į 100–150 ml vandens arba sulčių. Vartokite kartą per dieną, geriausia prieš miegą. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.