Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

kreatiin creatine

OstroVit Tri-Creatine Malate kreatino melatas 500 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Tri-Creatine Malate 500 g

10,99 €
OstroVit tri-kreatino malatas yra aukščiausios kokybės maisto papildas, kuris yra kreatino malato šaltinis. Tai yra kreatino ir obuolių rūgšties derinys santykiu 1: 3. Papildas neturi per daug užpildų ir kitų priedų. Produkto mikronizacija yra aukščiausio lygio. Idealų biologinį prieinamumą ir gerą tirpumą lėmė aukšti vartotojų reikalavimai.

500 g kreatino malato pakuotėje
Produkto pakuotėje yra 200 porcijų
1 porcija = 2,5 g
Nėra perteklinių aromatų ir konservantų
„True Taste“ skonių asortimentas
Kreatino malatas pakartotinai sustiprina anabolinį, ergogeninį ir antikatabolinį kreatino poveikį. Kreatinas yra organinis junginys, pagamintas iš baltymų fragmentų. Pagrindinis kreatino uždavinys yra kaupti energiją raumenyse, o tai padidina energijos kiekį, kurį galima sunaudoti treniruočių metu. Padidėjęs energijos kiekis raumenyse padidina kūno jėgą ir ištvermę, todėl reguliariai padidėja treniruočių efektyvumas. Be to, tai spartina lieso kūno masės augimą, padidina raumenų jėgą ir padidina kūno efektyvumą. Be to, padidėjęs kreatino kiekis prisideda prie greitesnio raumenų atsinaujinimo tarp treniruočių ciklų, o tai atitolina fizinio ir psichinio nuovargio poveikį. Kreatino malatas yra viena iš geriausiai tirpių kreatino formų, labai gerai absorbuojama organizme ir veiksmingai paverčiama fosfogreatinu. Jis pasižymi dideliu stabilumu dėl didesnio atsparumo skrandžio fermentams.
Geriausią poveikį suteikia ilgalaikis papildymas kartu su tinkama, subalansuota mityba, tinkamu treniruotėmis ir poilsiu.
Veikia anaboliškai - palaiko grynos raumenų masės kūrimą
Padidina kūno jėgą ir efektyvumą
Palaiko kūno riebalų mažinimo procesą
Padidina pratimų efektyvumą
Pagreitina raumenų atsistatymą po treniruotės
Vėlina kūno nuovargio poveikį
Gerai absorbuojama kreatino forma.
Įpilkite 2,5 g (1/2 šaukšto) į 100–150 ml vandens arba sulčių. Treniruočių dienomis gerkite dvi porcijas per dieną, vieną iš karto po pabudimo, antrą - po treniruotės. Ne treniruočių dienomis gerkite po vieną porciją per dieną ryte.


 100 g už porciją
Kreatino malatas 95,06 g 2377 mg
- įskaitant kreatiną 70,44 g 1761 mg
Taurinas 1 g 25 mg
Vitaminas B6 100 mg 2,5 mg (179% *