Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Testo Booster, testosterono stipriklis

OstroVit Testo Booster, testosterono stipriklis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Testo Booster 90 caps

Sena kaina: 18,90 €

Speciali kaina: 11,90 €

Testosteronas yra organinė cheminė medžiaga androgenų šeimoje, pirminis vyriškas steroidinis lytinis hormonas. Testosteronas skatina gyvybingumą ir gerovę. Tai siejama su geros nuotaikos palaikymu, lytinio potraukio ar aukšto lytinio potraukio padidėjimu, taip pat raumenų masės ir jėgos ugdymui. Su amžiumi šio vyriško hormono lygis pradeda mažėti, todėl taip svarbu laikyti jį fiziologiniame diapazone. „OstroVit Testo Booster“ yra maisto papildas, sukurtas specialiai tam, kad niekada nebereikėtų jaudintis dėl savo testosterono lygio. Tik 3 kapsulės per dieną, sudarytos iš natūralių žolelių ekstraktų ir būtinų mineralų. Palaiko natūralaus augimo hormono sekreciją. Padidina jūsų fizinio testosterono kiekį. Geresnė nuotaika, atmintis ir bendras dėmesys. Padidina libido ir bendrą seksualinį pajėgumą. Daugiau ištvermės ir energijos. 
3 porcijų kapsulės: Tribulus terrestris vaisių ekstraktas 800 mg - 90% 720 mg šio saponino saponinų DER 4: 1 400 mg / Maca šaknų ekstraktas DER 10: 1,200 mg D-asparto rūgšties (DAA) 150 mg Panax ženšenio lapų. ekstraktas yra 40 mg - iš jo ginsenosidai 20% 8 mg magnio 56 mg (15% **) 10 mg cinko (100% **) vitamino b6 1,4 mg (100% **)
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausia vartoti iki datos yra pažymėtos ant pakuotės