Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit Taurine - 300 g

Ostrovit Taurine - 300 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit Taurine - 300 g

Sena kaina: 21,90 €

Speciali kaina: 8,99 €

Palaiko baltymų sintezę.
Padeda išlaikyti ląstelių membranos stabilumą.
Palaiko medžiagų apykaitą.
Pagerina širdies funkcijas.

Taurinas yra aukštos kokybės maisto papildas, skirtas mitybos ir savijautos gerinimui. Taurinas atlieka svarbias medžiagų apykaitos funkcijas. Šis biologinis junginys nėra kūno baltymų struktūrinė sudedamoji dalis, bet ji vaidina labai svarbų vaidmenį aminorūgščių transformacijos procesuose. Taurinas padeda reguliuoti pulsą, išlaikyti ląstelių membranos stabilumą. Dalyvauja tulžies rūgščių sintezėje, širdies ritmo reguliavime, smegenų neuronuose ir centrinės nervų sistemos veikloje. Taurinas apsaugo nuo serotonino susidarymo, kuris išskiriamas fizinio judėjimo metu ir sukelia nuovargį. Jis taip pat veikia kaip antioksidantas. Kaip ir insulinas, taurinas prisideda prie kreatino pernešimo į raumenų ląsteles, todėl jis tampa dar veiksmingesniu. Tai itin efektyvi priemonė, norintiems padidinti treniruočių intensyvumą.

* Viena iš geriausių kombinacijų yra taurinas ir kreatinas kartu. Jie padidina raumenų jėgą fizinio aktyvumo metu. Būtent todėl taurinas yra daugelyje mikroelementų. Tačiau geriausia taurino savybė yra raumeninių ląstelių padidinimas, jų gausinimas.

Dienos dozė: 3 g per parą.
Kiekis: 300 g.
3g sudėtyje yra 2997 mg taurino, B6 3 mg 216%.

Dietinis maisto papildas.
Rekomenduojama paros dozė neturi būti viršyta.
Maisto papildai nėra maisto pakaitalas.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti kambario temperatūroje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.
Geriausias iki: žr. ant pakuotės.
Importuotojas: Relika OÜ, tel. 6616988 www.hcgym.eu, www.toidulisandid.ee

Detalės

Palaiko baltymų sintezę Padeda išlaikyti ląstelių membranos stabilumą Palaiko medžiagų apykaitą Pagerina širdies funkciją Taurinas yra aukštos kokybės maisto papildas mitybos gerinimui. Taurinas atlieka svarbias medžiagų apykaitos funkcijas. Šis biologinis junginys nėra kūno baltymų struktūrinis blokas, bet vaidina labai svarbų vaidmenį aminorūgščių transformacijos procesuose. Taurinas padeda reguliuoti pulsą, išlaikyti ląstelių membranos stabilumą ir užkirsti kelią per daug aktyvumui. Dalyvauja tulžies rūgščių sintezėje, širdies ritmo reguliavime, smegenų neuronuose ir centrinės nervų sistemos veikloje. Taurinas apsaugo nuo serotonino susidarymo, kuris išskiriamas fizinio aktyvumo atveju ir sukelia nuovargį. Jis taip pat veikia kaip antioksidantas. Kaip ir į insuliną, taurinas prisideda prie kreatino pernešimo į raumenų ląsteles, todėl jis dar veiksmingesnis. Vienu žodžiu, labiausiai esminė aminorūgštis yra tai, kad pratimai būtų efektyvesni. * Vienas iš geriausių kombinacijų yra taurinas ir kreatinas kartu, jie pagerina raumenų jėgą fizinio aktyvumo metu. Būtent todėl taurinas yra daugelyje mikroelementų. Be sportininkų, apmokytų pagerinti jų širdies ir kraujagyslių aktyvumą, taurinas gali pagerinti lenktynių rezultatus. Tačiau geriausia taurino savybė yra raumens ląstelių padidėjimas. Dienos dozė: 3 g per parą. Kiekis: 300 g. 3g sudėtyje yra 2997 mg taurino B6 3 mg 216%