Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Supreme Pure Lysine, lizinas 200g

OstroVit Supreme Pure Lysine, lizinas 200g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Supreme Pure Lysine 200 g

Sena kaina: 18,90 €

Speciali kaina: 9,97 €

OstroVit Supreme Pure LYSINE“ yra aukščiausios kokybės maisto papildas, kurio pagrindą sudaro tik vienas ingredientas - L-lizinas. Sąmoningai praleisti nereikalingi kvapikliai, konservantai ir užpildai, o tobulas absorbavimas, tirpumas ir mikronizacija farmacijos lygmeniu leido sukurti beveik idealų priedą. 200 g L-lizino pakuotėje 200 porcijų pakuotėje -1 porcijoje yra 1 g gryno lizino. Tik vienas komponentas, be nereikalingų užpildų. L-lizinas L-lizinas yra organinė cheminė medžiaga, priklausanti nepakeičiamųjų aminorūgščių grupei. Kad organizmas tinkamai funkcionuotų, svarbu gauti reikiamą kiekį maisto papildų ar maisto. Mūsų kūnas pats negali jų sintetinti. Be to, tai yra vienas iš pagrindinių junginių, kurie kaupia visus baltymus mūsų kūne. Tai grupės pavadinimas, baltyminės aminorūgštys. L-lizinas yra skirtas absorbuoti kalcį į žmogaus kūną, padidinti raumenų audinį po sunkios traumos ir gaminti daug hormonų ar fermentų. Lizinas yra puikus pritaikymas tiek profesionaliems, tiek mėgėjams sportininkams. Visų pirma, padidėjęs egzogeninių aminorūgščių poreikis, ypač pabrėžiant egzogeninį žodį - būtina. 
Kokios yra L-lizino savybės? Padeda apsaugoti kūną natūraliai, stiprinant imunitetą. Moksliniai tyrimai patvirtina antistresinį poveikį. Nuolatinis jo tiekimas padės išlaikyti kūno riebalus. Tai yra viena iš būtinųjų aminorūgščių, kurios kaupia mūsų baltymus. Sukaupti griaučių raumenys palaiko jų atsistatymą po įvairių traumų ir gijimą. 
Vieną produkto dalį ištirpinkite 1 g (1 šaukštelis) 100–150 ml vandens ar sulčių. Gerkite po 1 porciją per dieną, atsižvelgiant į jūsų poreikius. 
Grynasis svoris: 200 g 
200 Porcijų dydis: 1 g 100 g L-lizino 100 g 1000 mg T
ai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.