Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit Supreme Pure BCAA 2-1-1 1000 150 tab.

Ostrovit Supreme Pure BCAA 2-1-1 1000 150 tab.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit Supreme Pure BCAA 2-1-1 1000 150 tabs

14,90 €
„OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1“ yra pažangiausias papildas fiziškai aktyviems žmonėms, sudarytas tik iš trijų šakotų aminorūgščių: leucino, valino ir izoleucino. Priede nėra nereikalingų papildų, užpildų ir kitų priedų, jis mikronizuotas. Didelį produkto biologinį prieinamumą ir tirpumą lėmė aukšti vartotojų reikalavimai.  
Sudėtyje yra 150 BCAA tablečių, 30 porcijų. 
Aminorūgščių santykis 2: 1: 1 (leucinas, valinas, izoleucinas) BCAA - šakotosios grandinės aminorūgštys: leucinas, valinas.  Šie junginiai pavadinti dėl prailgintos šoninės grandinės cheminės struktūros. Jie priklauso išorinių aminorūgščių grupei ir yra svarbūs mūsų racione, nes mūsų kūnas negali jų sintetinti.  Jie yra neatsiejama baltymų sintezės dalis ir daugiau nei 30% mūsų raumenų yra BCAA.  Be abejo, BCAA yra svarbūs mūsų racione ne tik sveikatai. „OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1“: padeda padidinti raumenų ištvermę. BCAA padidina lipolizę, tai yra riebalų rūgščių oksidacijos padidėjimą - idealų papildą kūno riebalų kiekiui mažinti.  BCAA papildai sumažina fizinį ir psichinį nuovargį po treniruotės.  Daugelis tyrimų vienbalsiai rodo antikatabolinį aktyvumą (siekiant užkirsti kelią baltymų skilimui raumeniniame audinyje). Naudodami BCAA kaip energijos šaltinį, galite sutaupyti raumenų glikogeno.  Įrodyti procesai, reguliuojantys neuromediatorių darbą.  
Gerkite po 1–2 porcijas (5–10 tbl) per dieną.  Treniruotės dieną ryte ir antrą kartą po treniruotės.  Ne treniruotės dieną - ryte.  
5 tabletėse yra 5000 mg L-leucino L-izoleucino 2500 mg L-valino 2500 mg. 
Tai maisto papildas.  Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.  Papildai nekeičia įvairių dietų.  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.  Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.  Galiojimo laikas pasibaigia ant pakuotės.  Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.