Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

tri-kreatiin malaat

OstroVit Supreme Capsules T.C.M. 1250 400 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Supreme Capsules T.C.M. 1250 400 caps

Sena kaina: 20,97 €

Speciali kaina: 16,90 €

„OstroVit Supreme Capsules T.C.M. 1250 yra aukščiausios kokybės maisto papildas, kuris yra kreatino šaltinis. Tai yra kreatino ir obuolių rūgšties derinys santykiu 1: 3. Puikus pasiūlymas žmonėms, kurių tikslas yra sukurti švarią raumenų masę, taip pat padidinti kūno jėgą ir ištvermę.

    400 kapsulių pakuotėje
    Produkte yra 100 porcijų
    1 porcija = 4 kapsulės
    Nauja produktų serija „Supreme Capsules“

Kreatino malatas - aukščiausios kapsulės T.C.M. 1250 m

Kreatino malatas pakartotinai sustiprina anabolinį, ergogeninį ir antikatabolinį kreatino poveikį. Kreatinas yra organinis junginys, kurį sudaro baltymų fragmentai, esantys raumenų audinyje. Pagrindinis kreatino uždavinys yra kaupti energiją raumenyse, o tai padidina energijos kiekį, kurį galima sunaudoti treniruočių metu. Padidėjęs energijos kiekis raumenyse padidina kūno jėgą ir ištvermę, taigi, reguliariai padidėja treniruočių efektyvumas. Be to, tai spartina liesos kūno masės augimą, padidina raumenų jėgą ir padidina kūno efektyvumą. Be to, padidėjęs kreatino kiekis prisideda prie greitesnio raumenų atsinaujinimo tarp treniruočių komplektų, o tai atitolina fizinio ir psichinio nuovargio poveikį.

Kreatino malatas yra viena iš tirpiausių kreatino formų, kurią organizmas labai gerai absorbuoja ir veiksmingai paverčia fosfokreatinu. Jis pasižymi dideliu stabilumu dėl didesnio atsparumo skrandžio fermentams.

Geriausi rezultatai gaunami vartojant ilgaą laiką kartu su tinkama, gerai subalansuota mityba, tinkamai treniruojantis ir ilsintis.
Savybės „OstroVit Supreme“ kapsulės T.C.M. 1250 m

    Tai veikia anaboliškai - palaiko grynos raumenų masės kūrimą
    Padidina kūno jėgą ir ištvermę
    Palaiko kūno riebalų mažinimo procesą
    Padidina mokymo efektyvumą
    Pagreitina raumenų atsistatymą po treniruotės
    Vėlina kūno nuovargio poveikį

Gerkite po 1 porciją (4 kapsules) per dieną.

Porcijoje
Tri-kreatino malatas 5000 mg
- iš jo 3700 mg kreatino