Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit Selenium 90 tablečių

Ostrovit Selenium 90 tablečių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OV-SELENIUM

Sena kaina: 7,95 €

Speciali kaina: 5,50 €

OstroVit Selenium yra maisto papildas, kurio dėka geriau įsisavinamas organinis selenas. Selenas yra galingas antioksidantas, kuris apsaugo kūno ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Selenas mažina uždegiminius procesus. Selenas dalyvauja skydliaukės funkcijos reguliavime ir skatina sunkiųjų metalų išsiskyrimą iš organizmo. Selenas yra būtinas norint išlaikyti audinių elastingumą ir lėtina senėjimo procesą. Gerina nuotaiką.


OstroVit Selenium papildai yra rekomenduojami sportininkams, ypač pradedantiesiems, nes selenas sumažina perkrovimo riziką ir stresą, padeda lengviau atsigauti. Produktas taip pat padeda moterims menopauzės metu, nes sumažina su karščio bangų keliamus negalavimus.


Naudojimas: 1 tabletė per dieną po valgio. 1 porcija: 1 tabletė

1 tabletėje yra: Selenas 100μg
Sudėtis: L-selenometrija, kalcio fosfato užpildai, mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas


Viename inde: 90 tablečiųTai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičiami įvairiomis dietomis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.