Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Pharma Liver Aid 90 kapsulių

OstroVit Pharma Liver Aid 90 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Pharma_Liver_Aid_90caps

Sena kaina: 17,90 €

Speciali kaina: 10,97 €

„OstroVit Pharma“ pagalba kepenims - veiksmingas sąjungininkas kovojant už sveikas kepenis.

„OstroVit Pharma“ yra tinkamai parinktų, standartizuotų žolelių ir medžiagų kompleksas, kuriuo sinergetiškai siekiama padidinti kepenų veiklą, pagerinti jų detoksikacijos funkcijas, palaikyti regeneraciją ir apsaugines funkcijas. Rūpinkitės savo kepenimis, geresniu rytoju, savo kūnu, sveikata ir gerove.

Pieninio erškėčio sėklų ekstraktas - pieno erškėtis, standartizuotas iki 80% silimarino, įskaitant 30% silibino ir izosilibino, žinomų dėl savo naudingų savybių pagerinti kepenų veiklą. Tai apsaugo skrandžio gleivinę, palaiko detoksikacijos funkcijas ir apsaugo kepenų ląsteles ar hepatocitus, kurie ypač pažeidžiami vartojant NVNU, piktnaudžiaujant alkoholiu ir kitais toksinais.

Ciberžolės šakniastiebių ekstraktas - standartizuotas iki 95% kurkuminoidų, ne tik palaiko tinkamą kraujotaką ir kardioprotekcines funkcijas, bet ir pagerina didžiausio mūsų organų, t. y. kepenų, funkcijas.

Artišokų lapų ekstraktas - standartizuotas iki 5% cinarino, turi hepatoprotekcinį poveikį, t. Y. Apsaugo mūsų kepenų ląsteles, reguliuoja lipidų kiekį kraujyje ir gliukozės ir insulino metabolizmo lygį.

Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas - standartizuotas iki 95% piperino, pagerina virškinimą ir padidina kraujotaką, dėl ko pagerėja mūsų organų aprūpinimas krauju bei jų veikla.

N-acetilcisteinas (NAC) - yra viena iš medžiagų, skirtų kepenims. Jis palaiko kepenų apsaugines ir detoksikacijos funkcijas, taip pat aktyviai dalyvauja svarbiausio mūsų kūno tripeptido, t. Y. Glutationo, atliekančio svarbiausias antioksidacines kūno funkcijas, sintezėje.
 
Cholinas - cholinas (šiuo atveju bitartrato forma) yra organinis cheminis junginys, dar žinomas kaip vitaminas B4, naudojamas daugiausia dėl savo pažintinių stimuliuojančių savybių (tiesioginio virsmo vieno iš svarbiausių neurotransmiterių transformacija į acetilcholiną) arba kaip priemonė kepenims. sveikata, gebanti sumažinti riebalinių kepenų sankaupas, jos lėtinį uždegimą, cirozę ar hipercholesterolemiją.

 L-glutationas - sumažinta forma. Jis neutralizuoja laisvuosius radikalus, veikdamas kaip radikalus priėmėjas. Jis sintetinamas kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje ir padeda išvalyti mūsų kepenis.

Vitaminas B6 - p-5-p arba piridoksalio 5-fosfato pavidalu. Tai yra geriausia biologiškai prieinama vitamino B6 forma mūsų organizmui. Jis yra labai svarbus tinkamam visų mūsų kūno organų darbui.


    Žolelių ir biologinių ingredientų, palaikančių kepenų veiklą, kompleksas
    Kruopščiai parinkti junginiai papildo vienas kitą ir sudaro išsamų papildą
    Palaiko kepenų ląstelių ar kepenų ląstelių regeneraciją
    Palaiko mūsų kepenų apsaugines funkcijas
    Reguliuoja gliukozės ir insulino metabolizmą
    Palaiko kraujo apytaką, palaikydamas tinkamą mūsų kepenų darbą
    Palaiko detoksikacijos funkcijas

Vartokite po 1 porciją (3 kapsules) kasdien, geriausia valgant. Preparatas skirtas suaugusiesiems.
    
1 porcija (3 kapsulės)
300 mg cholino bitartrato
Pieninių erškėčių sėklų ekstraktas (80% silimarino, įskaitant 30% silibino ir izosilibino) 200 mg
Ciberžolės šakniastiebių ekstraktas (95% kurkuminoidas) 200 mg
150 mg N-acetilcisteino (NAC)
130 mg inulino
L-glutationas sumažino 100 mg
Artišoko lapų ekstraktas paprastas (5% cinarino) 100 mg
Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas (95% piperinas) 10 mg
Vitaminas B6 (P-5-P piridoksalo 5'-fosfatas) 10 mg (714% **)