Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Pharma Glucose System Aid 90caps

OstroVit Pharma Glucose System Aid 90caps

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Pharma_Glucose_System_Aid_90caps

Sena kaina: 16,90 €

Speciali kaina: 11,90 €

Tai padeda palaikyti tinkamą makroelementų apykaitą
Tai gali padėti palaikyti normalią gliukozės koncentraciją
Palaiko glikemijos kontrolę po valgio
Tai gali palaikyti riebalinio audinio „mažinimą“
Gali sumažinti lipopo kiekį ir oksidaciją

Raugerškių ekstraktas - turi teigiamą poveikį mažinant kūno svorį. Tai padeda padidinti adiponektino (hormono, kurį išskiria riebalinis audinys, kuris vaidina svarbų vaidmenį padidinant jautrumą insulinui), kuris palaiko riebalinio audinio mažėjimą, reguliavimą glikemiją, taip pat įtakojant išskiria riebalinis audinys. Be to, berberinas taip pat veikia atmintį. Jis gali būti naudojamas kaip priemonė pažintinėms funkcijoms ir įsiminimui pagerinti, daugiausia darant įtaką cholinerginiams keliams.
Ceilono cinamono žievė - cinamonas yra vienas garsiausių prieskonių pasaulyje. Be labai vertinamų organoleptinių verčių, jis gali modifikuoti insulino receptorius, pagerindamas gliukozės įsiskverbimą į ląstelę ir gebėjimą palaikyti glikogenezę ir sumažinti gliukogenogenezę, t. Y. Gliukozės valdymo procesus.
Alfa-lipoinė rūgštis - trumpai ALA yra mitochondrijų cheminis junginys iš karboksirūgščių grupės, kuris įtraukia ir skatina energijos apykaitą žmogaus organizme. Dar neseniai jis buvo laikomas vitaminu, nes buvo manoma, kad jo galima gauti tik egzogeniškai. ALA gali palaikyti mūsų medžiagų apykaitos (metabolizmo) greitį, o tai akivaizdžiai įrodo, kad ALA taip pat yra puiki lieknėjimo priemonė. Papildas taip pat turi chelatinių savybių (suriša sunkiuosius metalus), t.y. padeda organizmui atsikratyti nepageidaujamų toksinų ir kitų pavojingų medžiagų.
Baltojo šilkmedžio lapų ekstraktas - Dėl medžiagos 1-DNJ (1-deoksinojirimicino) kiekio jis pirmiausia žinomas dėl gliukozės ir insulino apykaitos reguliavimo savybių. Baltasis šilkmedis gali reguliuoti gliukozės apykaitą, taip pat sumažinti gliukozės kiekio kraujyje padidėjimą po valgio, todėl jis rekomenduojamas diabetikams ir žmonėms, norintiems atsikratyti nereikalingų kilogramų perteklių. Baltoji šilkmedis taip pat yra veiksmingas augalas, kuris veikia kaip antioksidantas organizme, t. Y. Kaip antioksidantas. Antioksidantai yra junginiai, kurie „kovoja“ prieš laisvuosius radikalus arba reaktyvias deguonies rūšis (ROS).
Fenugreek sėklų ekstraktas - Fenugreek gali pagerinti insulino funkcijas, paveikti cukraus kiekio kraujyje reguliavimą, kuris yra tikras gydymas diabetu sergantiems žmonėms ir žmonėms, turintiems atsparumą insulinui. Ožragė reguliuoja apetito ir vilkų bado kontrolę, sumažina trigliceridų ir mažo tankio lipoproteinų MTL kiekį.
Chromas - būtinas mikroelementas mūsų dietoje. Jis gali būti randamas augaliniame maiste, ypač grūduose. Chromas gali būti vertinamas kaip „auksinis vidurys“ metant svorį. Tai padeda kovoti su siautulingu apetitu, padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir netgi skatina lipolizę, o tai yra procesas, kuris yra raktas į sveiką, liekną ir gerai prižiūrimą figūrą, kuria verta rūpintis. Chromas taip pat rekomenduojamas sportininkams, atsižvelgiant į tai, kad jis gali padėti išlaikyti ir netgi padidinti raumenų masę.
Vitaminas B6 - p-5-p pavidalu, t. Y. Piridokso 5-fosfatas. Tai geriausia vitamino B6 forma, prieinama mūsų organizmui. Jis vykdo ir palaiko fiziologinių funkcijų vandenyną ir yra būtinas tinkamam visų mūsų kūno organų funkcionavimui.
Vitaminas B12 (cianokobalaminas) - padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą ir padeda tinkamai veikti nervų sistemai bei palaikyti tinkamą homocisteino apykaitą. Šis vitaminas vaidina svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi procese.
Vitaminas C - padeda tinkamai gaminti kolageną, kad būtų užtikrintas tinkamas kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, odos ir dantų darbas. Be to, tai padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą ir padeda tinkamai funkcionuoti nervų ir imuninei sistemoms.

Vartokite po 1 porciją (3 kapsules) per dieną, geriausia valgio metu.

Porcijos dydis: 3 kapsulės
Veikliosios medžiagos porcijoje% RI *
Raugerškio šaknies ekstraktas (2% berberino) 250 mg -
Ceilono cinamono žievė 200 mg -
ALA alfa lipoinė rūgštis 200 mg -
Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 200 mg 250
Ožragės sėklų ekstraktas 150 mg -
Baltojo šilkmedžio lapų ekstraktas (1% 1-deoksinojirimicino 1-DNJ) 100 mg -
vitaminas B6 (piridokso 5'-fosfatas P-5-P) 10 mg 714
Chromas (chromo pikolinatas) 200 µg 500
Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 50 µg 2000