Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Pharma Ferr Aid 60 caps

OstroVit Pharma Ferr Aid 60 caps

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Pharma_Ferr_Aid_60_caps

8,90 €
5 veikliosios medžiagos
    60 kapsulių pakuotėje
    Aukščiausia žaliavų ir gamybos kokybė
    Tamsaus stiklo pakuotės
    Lengvai praryjama kapsulė
    Produkto pakanka dviem mėnesiams papildyti
    Pagalba koreguoti raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino kiekį

    Geležis - padeda tinkamai gaminti raudonuosius kraujo kūnelius ir hemoglobiną. Tai padeda palaikyti tinkamas pažinimo funkcijas. Prisideda prie tinkamos energijos apykaitos palaikymo. Padeda tinkamai transportuoti deguonį organizme ir tinkamai veikti imuninę sistemą. Padeda sumažinti nuovargio ir išsekimo jausmą. Jis vaidina svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi procese.

    Folio rūgštis - ji būtina ribonukleino ir dezoksiribonukleino rūgščių sintezei, taigi, ląstelių dalijimuisi ir audinių augimui, metilinimo reakcijoms ir aminorūgščių apykaitai. Tai vaidina svarbų vaidmenį užkertant kelią vaisiaus apsigimimams. Šalia geležies ir vitamino B12 jis yra vienas iš kraujo kūnelių statybinių elementų. Folio rūgšties ar vitamino B12 trūkumas sukelia megaloblastinę anemiją.

    Vitaminas B6 - padeda palaikyti tinkamą homocisteino apykaitą ir koreguoti cisteino sintezę. Tai padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą. Tai padeda tinkamai funkcionuoti nervų sistemai. Prisideda prie tinkamos baltymų ir glikogeno apykaitos palaikymo. Padeda palaikyti tinkamas psichologines funkcijas, teisingą raudonųjų kraujo kūnelių gamybą ir tinkamą imuninės sistemos veikimą. Prisideda prie nuovargio ir nuovargio jausmo mažinimo bei hormoninės veiklos reguliavimo.

    Vitaminas B12 - padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą. Tai padeda tinkamai veikti nervų sistemai, homocisteino apykaitai, palaikyti psichologines funkcijas ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Be to, tai padeda tinkamai veikti imuninei sistemai, padeda sumažinti nuovargio ir išsekimo jausmą. Tai vaidina vaidmenį ląstelių dalijimosi procese.

    Vitaminas C - padidina geležies absorbciją. Tai padeda palaikyti tinkamą imuninės sistemos veikimą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. Prisideda prie tinkamos energijos apykaitos palaikymo. Padeda palaikyti tinkamą nervų sistemos funkcionavimą, palaikyti tinkamas psichologines funkcijas ir tinkamą imuninės sistemos funkcionavimą. Prisideda prie nuovargio ir išsekimo mažinimo.

.
„OstroVit Pharma Ferr Aid“ savybės:

    Poveikis teisingai raudonųjų kraujo kūnelių gamybai ir hemoglobinui
    Padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą
    Prisideda prie nuovargio ir nuovargio mažinimo
    Atlieka svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi procese

Siūlomas naudojimas
Vartokite po 1 porciją (1 kapsulę) per dieną po valgio, užgerdami dideliu kiekiu vandens.


Porcijai% RI **
Vitaminas C (L-askorbo rūgštis) 240 mg 300% **
Geležis (geležies (II) diglicinatas) 30 mg 214% **
kapsulės apvalkalas (užpildas: hidroksipropilmetilceliuliozė) - -
Vitaminas B6 (piridoksalo 5'-fosfatas P-5-P) 18 mg 1286% **
Folio rūgštis ((6S) -5-metiltetrahidrofolio rūgšties gliukozamino druska - 5-MTHF) 800 µg 400% **
Vitaminas B12 (metilkobalaminas) 50 µg 2000% **