Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit MSM Maisto produktas sportuojantiems 90 tab.

OstroVit MSM Maisto produktas sportuojantiems 90 tab.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit MSM 90tbl

11,90 €
OstroVit MSM – metilsulfonilmetano šaltinis, organinis sieros junginys. 
OstroVit Gliukozaminas + chondroitino + MSM yra maisto papildas, papildantis kasdienę mitybą gliukozaminu, chondroitinu ir MSM - trijų žinomų ir efektyviausių komponentų, kurių darbas yra išlaikyti sąnarius geros būklės.
 
Gliukozaminas yra medžiaga, kuri sudaro junginius, esančius kremzlėse. Esant padidėjusio fizinio aktyvumo laikotarpiams, padidėjus sąnarių, antsvorio apkrovai ir vyresnio amžiaus poveikiui, organizmas pagamina mažiau gliukozamino nei reikia. Šios medžiagos trūkumas reiškia, kad sąnarys tinkamai neveikia. Papildant gliukozaminu palaikoma kremzlė. MSM arba metilsulfonilmetanas yra organinis sieros junginys. Kaip ir gliukozaminas, dažnai rekomenduojama esant sąnarių problemoms. Be to, siera taip pat dalyvauja kolageno ir keratino sintezėje. Šios medžiagos yra būtinos tvirtiems ir sveikiems plaukams, odai ir nagams išlaikyti. Tyrimai parodė, kad daugelis žmonių turi sieros trūkumo. 
Charakteristikos: Poveikis sąnariams, raumenims, odai ir plaukų būklei; palaiko sveikus sąnarius ir raumenis, padeda atkurti odos elastingumą ir suteikia energijos, gerina maistinių medžiagų ir deguonies absorbciją, skatina toksinų pasišalinimą iš kūno; švelnina minkštųjų audinių uždegimą ir mažina artritą ir reumatinius skausmus, palaiko normalų sieros kiekį kraujyje; tai pagrindinis insulino komponentas, kuris vaidina svarbų vaidmenį. Rekomenduojama paros dozė: 1 porcija (2 kapsulės) per dieną, pageidautina prieš valgį. Viename indelyje yra 90 kapsulių. 

Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai
nepakeičia tikro maisto. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje
vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, tamsioje vietoje. Galiojimo data
nurodyta ant pakuotės.