Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tab

Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tab

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit MgZb ultra Limited edition 120tabs

Sena kaina: 15,90 €

Speciali kaina: 11,90 €

OstroVit MgZB ULTRA yra maisto papildas, kuriame yra magnio, cinko ir vitamino B6. Mūsų sudėtyje esantis magnis ir cinkas yra gaunami iš citratų ir laktatų, o tai užtikrina aukštą biologinį prieinamumą. 
40 tablečių yra 30 tablečių nemokamai! 
1 porcijoje arba 3 tabl yra: magnio: 375 mg (100%) - 2625 mg magnio citrato 
Cinkas: 15 mg (150%) - 66 mg cinko lizato 
Vitaminas B6 2 mg (143%). 
Vartokite po 1 porciją (3 tabletes) kasdien prieš miegą. 
Preparato magnis padeda raumenims tinkamai funkcionuoti, palaiko elektrolitų pusiausvyrą ir palaiko sveikus kaulus ir dantis. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti tinkamą medžiagų apykaitą ir padeda nervų sistemai tinkamai funkcionuoti. Be to, šie ingredientai padeda sumažinti nuovargį bei padeda palaikyti normalias psichologines funkcijas. Cinkas, esantis „OstroVit MgZB ULTRA“, padeda palaikyti tinkamą rūgščių-šarmų pusiausvyrą ir padeda palaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus. Be to, cinkas padeda palaikyti normalią riebalų rūgščių ir vitamino A metabolizmą. Cinkas ir vitaminas B6 padeda imuninei sistemai tinkamai funkcionuoti. Vitaminas B6 prisideda prie teisingo cisteino sintezės ir tinkamo homocisteino metabolizmo palaikymo, padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą ir prisideda prie hormoninio aktyvumo reguliavimo. . Produktą rekomenduojama naudoti esant didelėms apkrovoms. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias vartotti iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.