Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Marine Kolagenas su hialurono rūgštimi ir vitaminu C 120 kapsulių

OstroVit Marine Kolagenas su hialurono rūgštimi ir vitaminu C 120 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Marine_Collagen_Hyaluronic_Acid_VitaminC_120caps

12,90 €
Kolagenas - tai vienas iš svarbiausių baltymų, randamų žmogaus organizme. Jo yra beveik visuose žmogaus audiniuose. Tai yra pagrindinis statybinis elementas, tokių kaip - oda, sausgyslės, kaulai, sąnariai, akies ragena. Atsakingas už sinovinio skysčio gamybą, kremzlės elastingumą ir kietumą, odos drėkinimą ir tinkamą odos atnaujinimą. Veikia jungiamojo audinio sanglaudą, stiprumą ir elastingumą. Jis taip pat turi unikalų gebėjimą surišti vandenį, kurio dėka oda palaiko tinkamą stangrumą, elastingumą. Po 26 metų natūraliai sumažėja kolageno skaidulų kiekis, o organizmas praranda galimybę juos atstatyti. Padidėjęs fizinis aktyvumas papildomai suintensyvina kolageno naikinimo procesą, todėl jo papildymas intensyvių pratimų ir treniruočių metu yra labai svarbus. Kolageno trūkumas yra judėjimo sutrikimų, sąnarių standumo ir nugaros skausmų, raukšlių, celiulito, odos drėkinimo ir stangrumo priežastis.

Hialurono rūgštis - hialurono rūgštis su mumis dažniausiai siejama kaip kūno priežiūros kosmetikos ingredientas ir kaip priemonė, naudojama nuo senėjimo. Hialurono rūgštis dėl savo savybių gali padidinti odos elastingumą, kuris gali apsaugoti mus nuo nepageidaujamų strijų. Geriamieji papildai su hialurono rūgštimi padidina jo kiekį mūsų odoje, todėl gali paspartinti atsigavimą po injekcijų, įbrėžimų ar minkštųjų audinių pažeidimų. Vienas iš geidžiamiausių hialurono rūgšties privalumų jo papildymo metu yra teigiamas poveikis kaulų, sąnarių ir jungiamojo audinio veiklai. Aplink organus mūsų organizme yra daug hialurono rūgšties. Papildymas turės aiškių pranašumų visiems, kurie sunkiai treniruojasi, bėgioja ir bando aktyviai gyventi kiekvieną dieną. Jei esate vienas iš tų žmonių, prižiūrėkite savo kaulus ir sąnarius papildydami hialurono rūgštimi.

Vitaminas C, kaip rodo pavadinimas, yra būtina organinė cheminė medžiaga. Tai yra egzogeninė maistinė medžiaga žmogaus mityboje, kuri daugiausia yra atsakinga už tinkamą jungiamojo audinio ir kaulų funkcionavimą. Biologiškai aktyvi jo forma - vitaminas C, veikia kaip reduktorius ir kofermentas keliuose žmogaus kūno metabolizmo keliuose. Vitaminas C laikomas vienu iš pagrindinių antioksidantų. Produkte esantis vitaminas C padeda tinkamai gaminti kolageną, užtikrinant tinkamą kremzlių, dantenų, odos ir dantų funkcionavimą.


    Kolagenas stiprina kolageno skaidulų sintezę
    Kolagenas stiprina kaulus ir sąnarius
    Kolagenas palaiko tinkamą stangrumą, elastingumą ir odos atspalvį
    Kolagenas slopina raukšlių ir celiulito susidarymą
    Hialurono rūgštis atlieka pastato funkcijas ir užpildo tarpląstelines erdves
    Hialurono rūgštis gali padėti atitolinti odos senėjimą
    Hialurono rūgštis gali prisidėti prie tinkamo sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio veikimo
    Papildai gali padėti padidinti odos elastingumą

Vartokite po 1 porciją (4 kapsules) per dieną.

Žuvų kolagenas 2200 mg -
Hialurono rūgštis (natrio hialuronatas) 120 mg -
Vitaminas C 80 mg 100%