Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Magnez Max Skurcz 60 tab

OstroVit Magnez Max Skurcz 60 tab

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Magnez Max Skurcz 60 tabs

Sena kaina: 8,90 €

Speciali kaina: 3,99 €

OstroVit MAGNEZ MAX SKURCZ yra unikalus vitaminų ir mineralų kompleksas, sudarytas iš labai gerai įsisavinamų magnio, kalio ir vitamino B6 junginių. Magnio preparatas padeda raumenims tinkamai funkcionuoti, palaiko elektrolitų pusiausvyrą ir padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti tinkamą medžiagų apykaitą ir padeda nervų sistemai tinkamai funkcionuoti. Be to, šie ingredientai padeda sumažinti nuovargį ir padeda palaikyti normalias psichologines funkcijas. Vitaminas B6 prisideda prie teisingo cisteino sintezės ir tinkamo homocisteino metabolizmo palaikymo. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą ir prisideda prie hormoninio aktyvumo reguliavimo. Kalis yra nepaprastai svarbus mikroelementas, priklausantis elektrolitų grupei. Taip pat nepaprastai svarbus teigiamas poveikis nervų sistemos veikimui. Kalis, kaip ir elektrolitas, yra atsakingas už pakankamą elektrolitų įtampos palaikymą ląstelių membranose ir už elektrinių impulsų perdavimą tarp ląstelių. Tai daro teigiamą poveikį nervų sistemai ir prisideda prie efektyvaus makroelementų naudojimo maiste. Apsaugo nuo neigiamo streso poveikio. Vaidina svarbų vaidmenį palaikant raumenų ląstelių energiją. Padeda sumažinti nuovargį ir palaiko tinkamą kognityvinių funkcijų veikimą. Apsaugo nuo skausmingų raumenų susitraukimų. 
1 tabletėje yra: Magnis: 56 mg 15% - magnio citratas 400 mg kalis 108 mg 5,4% - kalio citratas 300 mg vitaminas B6 0,21 mg 15% Vartoti po 1 porciją (1 tabletę) per parą, po valgio. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.