Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT magnis ir kalis ir B6 80ml.

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT magnis ir kalis ir B6 80ml.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml

Sena kaina: 1,90 €

Speciali kaina: 1,60 €

OstroVit magnis ir kalis + B6 SHOT 80 ml yra skystas papildas. 
Sudėtyje yra saldiklių. Negazuotas gėrimas, kuriame yra magnio (375 mg / 80 ml), kalio ir vitamino B6. OstroVit magnis ir kalis + B6 SHOT 80 ml yra maisto papildas žmonėms, kuriems padidėjęs magnio, kalio ir vitamino B6 poreikis. Papildas skirtas suaugusiems, kurie yra gyvena fiziškai aktyvų gyvenimą, ypač sportininkams. Produktą rekomenduojama naudoti treniruočių laikotarpiu. 
SHOT 80 ml vienoje pakuotėje. 1 SHOT = 1 porcijos sudėtyje yra magnio, kalio ir vitamino B6. Puikaus skonio; Sudėtyje nėra cukraus. Padeda sumažinti nuovargį. Padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Padeda palaikyti tinkamą energijos apykaitą. Padeda palaikyti nervų sistemos veiklą. Padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis, tinkamą baltymų ir glikogeno apykaitą. 
Vienoje SHOT porcijoje yra: Kalis 430 mg 22%, magnis 375 mg 100%, vitaminas B6 1,4 mg 100%.
Prieš vartojimą suplakite ir išgerkite vieną SHOT. Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.