Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Licorice VEGE 90 caps

OstroVit Licorice VEGE 90 caps

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Licorice_VEGE_90caps

7,90 €
Dėl visapusiško saldymedžio šaknies ekstrakto veikimo, maisto papildas „OstroVit Licorice VEGE“ gerai veikia rudenį ir žiemą, kai jūsų organizmas turi silpną imunitetą. Kapsules galite naudoti ištisus metus, kad galėtumėte mėgautis gera sveikata ir švytinčia išvaizda.

STIPRINAMAS IMUNITETAS - kaip vienas iš nedaugelio rinkoje esančių papildų su Glycyrrhiza glabra L ekstraktu, jis vienu metu turi priešuždegiminių, bakteriostatinių, antivirusinių ir imunosupresinių savybių.
ODA NEKELIA PROBLEMŲ - saldymedžio šaknis yra natūralus antioksidantas, trukdantis odos senėjimo procesams. Jis taip pat palaiko odelių regeneraciją, spuogų, psoriazės, egzemos ir AD atveju.
PATOGUS DOZAVIMAS - dėl saldymedžio šaknies ekstrakto, standartizuoto 20% glicirizo rūgšties, galite būti tikri, kad kiekvienoje kapsulėje yra vienodas kiekis veikliųjų junginių.
TINKA VEGANAMS - „OstroVit Licorice VEGE“ kapsulės tinka vegetarams ir veganams. Jose esantis ekstraktas yra 100% augalinės kilmės. Kapsulės dangtyje taip pat nėra gyvūninių ingredientų.

Siūlomas naudojimas
Paimkite 1 porciją (1 kapsulę) per dieną.

Saldymedžio šaknies ekstraktas 400 mg
- iš kurių 80 mg glicirizo rūgšties (20%)