Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Krill oil,Antarktidos krilių aliejus 60 vnt.

OstroVit Krill oil,Antarktidos krilių aliejus 60 vnt.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Krill oil 60 caps

Sena kaina: 12,90 €

Speciali kaina: 10,90 €

„OstroVit“ krilių aliejus yra minkštų želė kapsulių papildas, kuriame yra Antarkties krilių aliejaus. Tai nesočiųjų riebalų rūgščių iš EPA ir DHA grupių Omega-3 grupių, fosfolipidų ir astaksantino, karotenoido, laikomo vienu geriausių antioksidantų, mišinys. Didelį jo kiekį lemia riebalų rūgščių fosfolipidų (fosfato grupės riebalų rūgščių) kiekis. Šis maisto papildas idealiai tinka tiems, kuriems padidėjęs EFA poreikis, ty būtinosios nesočiosios riebalų rūgštys. Euphausia superba, arba Antarkties kriliai, yra mažas vėžiagyvis, kurio rūšys gyveno beveik visame Pietų vandenyne. Didelė omega-3 rūgščių koncentracija fosfolipidų ir astaksantino pavidalu yra būtina maisto papildų pramonėje. Krilių aliejaus unikalumą daugiausia pasiekia fosfolipidai arba organinių cheminių junginių grupės - lipidai, kuriuose be glicerolio yra ir likusios fosforo rūgšties bei didesnės riebalų rūgšties liekanos. Omega 3 arba daugiausia EPA ir DHA rūgštys palaiko širdies ir kraujagyslių sistemą, gali palaikyti mažesnį trigliceridų kiekį, turi priešuždegiminį ar net antidepresantinį poveikį. „OstroVit Krill Oil opus magnum“ sudėtyje yra astaksantino. Astaksantinas yra neabejotinai veiksmingas vaistas nuo uždegimo. Šiuo metu jis laikomas vienu stipriausių antioksidantų. Parodydamas stiprų antioksidacinį poveikį, jis pašalina iš žmogaus kūno perteklių pavojingų laisvųjų radikalų,stimuliuoja imuninę sistemą, palaiko natūralius procesus kovojant su įvairiomis infekcijomis. Kaip karotinoidas, jis yra „natūralus skydas“ mūsų organizmams nuo kenksmingų UV spindulių. Fosfolipidai, pagrindiniai mūsų ląstelių membranų elementai. Riebalų rūgštys EPA ir DHA turi kardioprotekcinį poveikį. Kriukų aliejus gali turėti priešuždegiminį poveikį. Jis gali turėti antidepresinį poveikį ir pagerinti bendrą savijautą. Astaksantinas yra vienas stipriausių antioksidantų kraujyje. Gali padėti sumažinti kūno riebalų kiekį, palaiko mūsų imuninę sistemą reguliuojančius procesus. 
Naudokite po 1 porciją (2 kapsules) per dieną. Krilių lipidų ekstraktas, kuriame yra 1000 mg - Omega 3 riebiųjų rūgščių: 200 mg - - Eikozapentaeno rūgštis EPA 120 mg - - DHA 80 mg Ši dokozaheksaeno rūgštis - - Fosfolipidai 100 mg - - Astaksantinas 200 μg 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.