Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Hydro Out Diuretic 90 kapsulių

OstroVit Hydro Out Diuretic 90 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: HYDRO OUT DIURETIC - KUIVATTAMISEEN

Sena kaina: 19,90 €

Speciali kaina: 12,97 €

Paprastai paskutinis tobulos figūros kūrimo, raumenų gerinimo ir lieknumo pasiekimo etapas yra atsikratyti nereikalingo vandens iš kūno. Pagrindinis šio kelio elementas yra tinkamas šlapimo išsiskyrimas, sveiki inkstai ir palaikoma elektrolitų pusiausvyra, kur pagrindinis veiksnys yra optimalus natrio kiekis. Daugelis diuretikų grupės preparatų neturi „išganingo“ efekto, nes receptas ir atskiri komponentai nebuvo tinkamai parinkti. „Ostrovit Hydro Out“ diuretikas puikiai prisitaiko prie vaistažolių ir standartizuotų ekstraktų, kurie yra pagrindinė farmacijos produktų sritis, struktūros. Dėl „Hydro Out poveikio, poodinio vandens efekto išnyks, o jūs ne tik įgysite pasitikėjimo savimi, bet ir priversite jūsų figūrą jus patenkinti.

    Dilgėlių lapų ekstraktas - augalas, ilgą laiką naudojamas dėl savo pleiotropinio poveikio. Turi stiprų priešuždegiminį poveikį, tačiau, svarbiausia, palaiko tinkamą prostatos ir šlapimo sistemos darbą.

    Kiaulpienės šaknies ekstraktas (įskaitant 3% flavonoidų) - augalas - daržovė, kurią žmonės dažnai painioja su kiaulpiene, kuri, palyginti su kiaulpiene, neturi tiek daug medicininių aspektų. Dėl diuretiko poveikio jis dažnai karaliauja preparatuose, kurie padeda atsikratyti vandens pertekliaus organizme. Tai geras kalio šaltinis ir gausus polifenolinių junginių kiekis.

    Guarana sėklų ekstraktas (įskaitant 22% kofeino) - Guarana sėklos paprastai žinomos dėl didelio kofeino kiekio, kurį daugelis žmonių laiko vienu iš geresnių diuretikų. Nieko negali būti blogesnio. Nepaisant to, kad kofeinas iš tikrųjų yra silpnas diuretikas, guarana esantys teofilinas ir teobrominas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl šiame ekstrakte aptinkamas šiame papilde.

    Iš žemės paviršiaus išgautas ekstraktas - Goldenrod yra augalas, plačiai žinomas dėl savo diuretinio poveikio. Dažnai naudojamas esant šlapimo takų uždegimui, palaikant tinkamą inkstų veiklą ir normalizuojant vandens-elektrolitų pusiausvyrą. Tai gali sumažinti kraujospūdį ir pagerinti virškinimą.

    Spanguolių vaisių ekstraktas (įskaitant 10% proanthocyanidin) - spanguolių vaisiai yra bioflavonoidų, fenolio junginių ir daugelio vertingų priešuždegiminių ir antioksidantų fitochemikalų šaltinis. Spanguolių vaisiai pritaikyti šlapimo takų gydymui ar profilaktiniam papildymui, šlapimo pūslės uždegimui, teisingam šlapimo pH lygiui reguliuoti ir diuretiniam poveikiui gydyti.

    Žaliosios arbatos lapų ekstraktas (įskaitant 50% polifenolių) - preparate esantis žaliosios arbatos ekstraktas turi labai didelį kiekį polifenolių, pasižyminčių stipriu antioksidaciniu poveikiu. Jis turi savybę valyti laisvuosius radikalus, kurie pagreitina organizmo senėjimo procesus. Dėl šios priežasties žaliosios arbatos ekstraktas padeda sumažinti ir sulėtinti organizmo senėjimo procesą. Be to, žaliosios arbatos ekstraktas palaiko imuninę sistemą,veiksmingai palaiko riebalų deginimo procesą, padeda stimuliuoti riebalų ląstelių skilimą ir užkerta kelią jų pakartotiniam padidėjimui.

    Iš laukinio asiūklio dalių (įskaitant 7% silicio dioksido) ekstraktas - asiūklis yra vienas iš seniausių augalų visame pasaulyje. Visų pirma žinomi dėl preparatų, kurie teigiamai veikia mūsų odą, plaukus ir nagus. Sudėtyje yra vertingų polifenolinių ingredientų ir organinių rūgščių. Augalas dažnai naudojamas esant šlapimo takų problemoms, kaip ir kiti augalai, turi diuretikų poveikį, mažina kraujospūdį.

    Vitaminas B6 (piridoksalo 5'-fosfatas P-5-P) - p-5-p arba piridoksalo 5-fosfato pavidalu. Tai yra geriausia biologiškai prieinama vitamino B6 forma mūsų organizmui. Jis atitinka ir palaiko fiziologinių funkcijų vandenyną ir yra labai svarbus tinkamam visų mūsų kūno organų funkcionavimui.

Savybės OstroVit Hydro Out diuretikas

    Padeda atsikratyti vandens pertekliaus organizme
    Pagerina raumenų apibrėžimą ir „lieknos figūros“ efektą
    Palaiko riebalų mažinimo procesus
    Teigiamai veikia organizmo imunitetą
    Daugybė vertingų polifenolinių ingredientų ir kitų fitocheminių medžiagų
    Aukštos kokybės standartizuoti augalų ekstraktai
    Palaiko normalią šlapimo takų (inkstų, šlapimo pūslės) funkciją
    Palaiko vandens ir elektrolitų valdymo reguliavimą
    Tai pagerina mūsų odos, plaukų ir nagų išvaizdą

Gerkite po 1 porciją (3 kapsules) per dieną. Produktas skirtas suaugusiems.

Dilgėlių lapų ekstraktas 350 mg
Kiaulpienės šaknies ekstraktas 350 mg
- šiame flavonoiduose (3%) 10,5 mg
Gvaranos sėklų ekstraktas 250 mg
- šiame kofeine (22%) 55 mg
200 mg „Solidago virgaurea“ oro dalies ekstraktas
Spanguolių vaisių ekstraktas 200 mg
- šiame proantocianidinuose (10%) 20 mg
200 mg žaliosios arbatos lapų ekstraktas
- šio polifenolių (50%) 100 mg
aerodinaminės dalies ekstraktas iš 150 mg
- šiame silikagelyje (7%) 10,5 mg
Vitaminas B 6 (piridoksalo 5'-fosfatas P-5-P) 18 mg (1286% **)