Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit GABA 200 gr.

Ostrovit GABA 200 gr.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit GABA 200g

Sena kaina: 16,90 €

Speciali kaina: 14,97 €

- Skatina augimo hormono (HGH) gamybą organizme 
- Užtikrina geresnę kokybę ir gilesnį miegą. 
- Prideda raumenų masę, pagreitina atsigavimą ir pagerina medžiagų apykaitą. GABA, arba gama-aminosviesto rūgštis, yra galinga aminorūgštis, 1883 m. aptikta Vokietijoje ir turinti daug teigiamo poveikio nervų sistemai. GABA tarp sportininkų yra žinomas kaip augimo hormono aktyvatorius, palaikantis baltymų sintezę ir skatinantis raumenų augimą. GABA sumažina hidrokortizono lygį mūsų kūne, taip užkertant kelią kataboliniams (raumenis naikinantiems) procesams. Ir kai vienas iš svarbiausių neurotransmiterių arba neurotransmiterių sulėtina arba sulėtina nervinių impulsų perdavimą iš vienos ląstelės į kitą smegenų srityse, atsakingose ​​už nerimą, nerimą ir baimę, tokiu būdu darydamas atpalaiduojantį poveikį kūnui. Natūraliai stimuliuodamas hipofizės priekinę skiltį, GABA padidina gaminamo augimo hormono kiekį, taip padidindamas kūno galimybes auginti raumenų masę. Daugelis žino, kad be testosterono ir insulino, augimo hormonas yra vienas iš galingiausių anabolinių hormonų, kuris rodo tiesioginį poveikį raumenų augimui. Be to, jis kartu gali sumažinti riebalų atsargas, stiprindamas lipolizės procesą ir verčiant raumenis augti. Paprasčiau tariant, augimo hormonas padaro mus jaunesnius, išlygina mūsų odą, sukuria būtinas raumenų augimo sąlygas, stiprina kaulus, degina riebalų perteklių ir palaiko imuninę sistemą. Deja, šio vertingo hormono išeiga pradeda mažėti sulaukus 20 metų ir vis sunkiau įgyti raumenų masę ir kaupti jėgą. Kad taip neatsitiktų, GABA pagrindu pagaminti produktai buvo dedami į sportinių maisto papildų gaminius, nes jie leidžia mūsų kūnui savarankiškai gaminti augimo hormoną, nepatirti jo trūkumo padarinių ir visada išlaikyti gerą fizinę formą. GABA padidina augimo hormonų lygį 500%. Įvairūs tyrimai patvirtino GABA veiksmingumą. Viename tokiame tyrime Italijoje tiriamiesiems buvo nustatytas penkis kartus didesnis augimo hormonas, praėjus 90 minučių po GABA suvartojimo. Tyrimo rezultatai parodė, kad augimo hormono koncentracija kontrolinėje grupėje padidėjo 500 procentų, palyginti su kontroline grupe prieš pradedant tyrimą. Be to, šie eksperimentai parodė, kad norint įgyti norimą jo vartojimo efektą, pakanka įberti 2 gr. GABA. 
Rekomenduojama dozė 1–2 gr. (1/5 matavimo šaukšto) 30 min. prieš miegą ir prieš treniruotę gama aminosviesto rūgštis (GABA) 1-2gr. pakuotė 200gr. 
Tai yra maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.