Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Five Stars Kreatinas 300g

OstroVit Five Stars Kreatinas 300g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit_Five_Stars_Creatine_300g

9,97 €
Kreatino mišinys tiems, kurie nori gauti naudingos anabolinės, ergogeninės ir antikatabolinės naudos. Priedas, skirtas palaikyti raumenų augimą, padidinti regeneraciją ir energiją ilgesnėms, efektyvesnėms ir sunkesnėms treniruotėms.

Kreatino monohidratas - padidina jėgą ir ištvermę, fosfokreatino kiekį raumenyse, padidina mūsų energijos potencialo atsargas. Sukelia vandens susilaikymą raumenų ląstelėse, sukuria idealią anabolinę aplinką. Be to, tyrimai parodė, kad žmonės, vartojantys kreatiną, pasiekė didesnį raumenų raumenų padidėjimą nei tie, kurie jo nevartojo.

Kreatino pageltimas maloritas - arba TCM - turi anabolinį poveikį, palaiko grynos raumenų masės kaupimąsi ir padidina kūno jėgą bei efektyvumą. Tai palaiko raumenų audinio mažinimo procesą, padidina treniruočių efektyvumą, pagreitina raumenų regeneraciją po treniruotės ir atitolina nuovargio poveikį.

Tri-kreatino citratas - arba citrulinas - sumažina nuovargio jausmą treniruotės metu, regeneruoja raumenų skausmą net kelias dienas po treniruotės. Jis veikia kaip anti-katabola - sumažina raumenų audinių irimą.

Kreatino hidrochloridas, ty kreatinas HCL, turi anabolinį poveikį, palaiko grynos raumenų masės augimą, padidina kūno jėgą ir efektyvumą. Tai palaiko riebalinio audinio mažinimo procesą, padidina treniruočių efektyvumą, pagreitina raumenų atsinaujinimą po treniruotės ir atitolina nuovargio poveikį.

Kreatino piruvatas - kreatino ir piruvino rūgšties derinys - palaiko augimą ir gryną raumenų masę, palaiko raumenų audinių mažinimo procesą ir pagerina kūno efektyvumą.

    Daugiau jėgų ir treniruočių ištvermės
    Daugiau fosfokreatino raumenyse padidina mūsų energijos potencialą
    Sukelkite vandens sulaikymą raumenų ląstelėse, sukurdami idealią anabolinę aplinką
    Tyrimai parodė, kad žmonės, vartojantys kreatiną, pasiekė didesnį raumenų raumenų padidėjimą nei tie, kurie jo nevartojo
    Kreatinas aktyviai dalyvauja mūsų glikogeno sintezėje
    Padeda sumažinti kūno riebalus
    Po treniruotės pagreitina raumenų atsinaujinimo procesą
    Vėluoja kūno nuovargio procesas

REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS: Viena 10 g (1,5 samtelio) porcija ištirpinama 250-300 ml vandens ar sulčių. Treniruočių dienomis gerkite po vieną porciją per dieną po treniruotės. Ne treniruotės dienomis po pabudimo gerkite po vieną porciją.

100g / porcijoms% RWS
5 kreatino formų kompleksas 63 g / 6300 mg
Kreatino monohidratas 32 g / 3200 mg
tri-kreatino malatas 11 g / 1100 mg
Tri-kreatino citratas 10 g / 1000 mg
Kreatino hidrochloridas 5 g / 500 mg
Kreatino piruvatas 5 g / 500 mg
iš jų kreatino suma 49,75 g / 4975 mg