Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit CGT 600 g

OstroVit CGT 600 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit CGT 600 g

Sena kaina: 9,97 €

Speciali kaina: 8,20 €

OstroVit CGT yra modernus miltelių pavidalo maisto papildas, kuris papildys jūsų racioną ir trijų veikliųjų ingredientų, tokių kaip kreatino monohidratas (kreatinas), glutaminas ir taurinas, poreikį. OstroVit CGT yra optimalus junginių derinys, ilgus metus dominavęs tiek mėgėjų, tiek ištvermės ir sporto šakų profesionalų tarpe. Kiekvienoje treniruotėje pajuskite ir patirkite tikrąją anabolinę kūno reakciją bei efektyvų energijos suvartojimą. Pajuskite, ko ilgai laukėte su OstroVit CGT.

    600 g pakuotėje
    Puikus persikų skonis
    30 porcijų produkto vienoje skardinėje
    Trijų veikliųjų medžiagų derinys
    Puikus taurinas ir glutaminas bei liūtas tarp papildų - kreatinas!


OstroVit CGT - kreatinas + glutaminas + taurinas

Įsivaizduokite, kad kažkas sporto salėje jums siūlo aukso vertą preparatą, kuris padidina natūralią kūno energiją ir galią, kaip joks kitas papildas, pagerina ištvermės parametrus, veikia antikataboliškai, palaiko centrinės nervų sistemos procesus, gerina regeneraciją, bet kartu ir mažina nuovargiį, pagerėja žarnyno veikla ir imuninė sistema. Manote, kad beprotis siūlo jums neteisėtą dopingą. Taip buvo anksčiau, kol nebuvo sukurtas OstroVit CGT priedas. Trys veikliosios medžiagos, atsakingos už aukščiau išvardintus dalykus. Veiksmas yra žinomas visiems kreatinui, glutaminui ir taurinui. Kartu šie junginiai sudaro visą papildymą. Priedas, kurio laukėte, kad pakeltų jūsų siekius į kitą lygį. Atsikratykite apribojimų, kurie egzistuoja tik jūsų galvoje. Kilkite aukštyn ir parodykite, ką galite padaryti šiandien!
OstroVit CGT savybės

    Padidina anabolinę kūno reakciją
    Turi antikatabolinį poveikį
    Tai gali palaikyti kūno atsinaujinimo procesus
    Tai gryna ATP energija, uždara pakuotėje
    Padidina jėgą treniruočių metu
    Gali pagerinti žarnyno veiklą
    Geresnis susikaupimas ir didesnis dėmesys treniruotėms
    Tai gali paveikti centrinės nervų sistemos darbą

Vieną porciją produkto 20 g (3 šaukštelius) ištirpinkite 200 ml vandens ar sulčių purtyklėje. Suvartokite 1 porciją valandą prieš treniruotę.

Porcijos dydis: 20 g
Kreatino monohidratas 5 000 mg
L-glutaminas 3 000 mg
2 000 mg taurino