Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Biotin Plus 100 tablečių

OstroVit Biotin Plus 100 tablečių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Biotin Plus 100 tabs

Sena kaina: 12,90 €

Speciali kaina: 4,99 €

OstroVit Biotin PLUS yra modernus maisto papildas tabletėse, kurių sudėtyje yra biotino, seleno, cinko ir folio rūgšties. Produktas taip pat skirtas nėščioms moterims. Biotinas, cinkas ir selenas padeda palaikyti sveikus plaukus, sveiką odą ir sveikus nagus. Folio rūgštis prisideda prie motinos audinių augimo nėštumo metu. „OstroVit Biotin PLUS“ yra visavertis preparatas, papildantis pagrindinių maisto mineralų trūkumą jūsų racione. 
100 porcijų pakuotėje 
Didelis biotino kiekis, praturtintas cinku, selenu ir folio rūgštimi. Preparatas skirtas nėščioms moterims 
1 tabletė yra 1 maisto papildo porcija 
OstroVit Biotin PLUS - Biotinas, cinkas, selenas ir folio rūgštis OstroVit Biotin PLUS yra maisto papildas. skirtas moterims, norinčioms pasirūpinti sveika savo plaukų, odos ar nagų išvaizda. Idealus mineralų, ty biotino, cinko, seleno, kompleksas palaiko audinių regeneraciją ir vėl leis jaustis ypatingam. Folio rūgšties pridėjimas ypač svarbus nėščioms moterims, o tai padeda formuoti motinos audinius pradinėse nėštumo stadijose. Biotinas (vitaminas B7) - organinis cheminis junginys iš vitaminų grupės, tirpstančio vandenyje. Jis gali būti išgaunamas iš gyvūnų ir augalų organizmų. Svarbu tai, kad tai yra kofermentas, svarbus mūsų organizmui. Jis netiesiogiai dalyvauja gliukoneogenezės procese ir Krebso cikle. Palaiko odos ir plaukų atsinaujinimo procesus, kurie yra idealios savybės moterims, besirūpinančioms savo išvaizda ir sveikata. Cinkas - elementas, kuris yra vienas iš būtiniausių mineralų žmogaus racione. Jis vaidina svarbų vaidmenį, kaip keliolikos skirtingų fermentų komponentas. Daugiausia jo yra mėsos produktuose ir kiaušiniuose, austrėse, žuvyje ar ankštiniuose produktuose. Tyrimai rodo, kad žemas cinko kiekis gali sumažinti ne tik jautrumą insulinui, bet ir aukštą testosterono kiekį. Cinkas dažniausiai „palieka“ mūsų organizmą prakaitu, todėl šio mineralo papildai yra tokie svarbūs sportininkams, kurie nepakankamai aprūpina savo organizmą cinku. Cinko trūkumas gali pasireikšti odos pažeidimais, pavyzdžiui, spuogais ar opomis. Selenas - būtinas mineralas mūsų organizmui. Aš tiek organine, tiek neorganine forma. Organizme selenas vaidina neįkainojamą vaidmenį - jis reikalingas tinkamam fermentų veikimui, padeda pašalinti laisvuosius radikalus ir apsaugo ląsteles bei raudonuosius kraujo kūnelius nuo jų toksinio poveikio. Tai padeda palaikyti sveikus plaukus ir nagus, reguliuoja tinkamą imuninės sistemos funkcionavimą, yra atsakinga už sveiką skydliaukę ir netgi yra atsakinga už tinkamą spermatogenezės eigą. Folio rūgštis - būtinas vitaminas, dažnai vadinamas vitaminu B9. Folio rūgštis yra cheminis augalinės kilmės junginys. Tai vaidina svarbų vaidmenį auginant naujagimius ir yra nepakeičiami santykiai, padedantys padėti planuojančioms pastoti moterims. Nėščioms moterims gali prireikti vartoti papildų su folio rūgštimi, nes folio rūgštis yra termiškai nestabili ir suyra (miršta) terminio apdorojimo metu.
Savybės: „OstroVit Biotin PLUS“ Biotinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą,  normalų nervų sistemos darbą, makroelementų apykaitą, padeda gauti tinkamas psichologines funkcijas, palaikyti sveikus plaukus, palaikyti normalią gleivinę ir sveiką odą. Cinkas padeda palaikyti tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, palaikyti normalias kognityvines funkcijas, vaisingumą ir normalią reprodukcinę funkciją, sveikus kaulus, plaukus, nagus ir odą. Folio rūgštis padeda tinkama aminorūgščių sintezė, padeda sumažinti nuovargį ir nuovargį. Selenas padeda palaikyti sveikus plaukus ir nagus, padeda tinkamai veikti skydliaukę. 
Išgerkite 1 porciją (1 tabletę) per dieną. Produktas skirtas suaugusiems. Vartoti nėščioms moterims pasitarus su gydytoju. Vienoje porcijoje% RI * Biotinas 2500 µg 5000% Cinkas 15 mg 150% Selenas 100 µg 182% Folio rūgštis 800 µg 400%