Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit BCAA Instant 400 g

OstroVit BCAA Instant 400 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit BCAA Instant 400 g

Sena kaina: 21,90 €

Speciali kaina: 14,90 €

OstroVit BCAA 2-1-1 yra maisto papildas, kuriame yra aukščiausios kokybės šakotosios grandinės aminorūgštys, žinomos kaip BCAA, naudingiausiu santykiu 2: 1: 1, L-glicinas ir taurinas. Šakotosios grandinės aminorūgštys apima: leuciną, izoleuciną, valiną. Jie yra labai svarbūs, nes priklauso vadinamosioms nepakeičiamosioms aminorūgštims - aminorūgštims, kurių mūsų kūnas negali susintetinti. 
400 g pakuotėje yra 28 porcijos, turinčios nuostabaus skonio amino rūgštis 2: 1: 1 (leucinas, valinas, izoleucinas) PLUS L-glutaminas, L-glicinas ir taurinas! BCAA - šakotosios grandinės amino rūgštys. 
BCAA (šakotosios grandinės amino rūgštys) yra šakotosios grandinės aminorūgštys: leucinas, valinas ir izoleucinas. Jie priklauso išorinių aminorūgščių grupei ir yra būtini mūsų racione, nes mūsų kūnas negali jų sintetinti. Jie yra neatsiejama baltymų sintezės dalis ir daugiau nei 30% mūsų raumenų sudaro BCAA. Be abejo, BCAA yra gyvybiškai svarbūs mūsų mitybai, ne tik sveikatai, bet ir raumenims stiprinti, atsigauti po sunkios treniruotės ir prarasti kūno riebalus. L-TAURINAS yra organinis cheminis junginys iš aminorūgščių grupės. Tačiau tai nėra tipinė baltyminė amino rūgštis, nes turi skirtingą cheminę struktūrą (vietoj karboksirūgšties ji turi sulfono grupę). Taurinas yra nepakeičiama amino rūgštis naujagimiams, bet ir daugeliui kitų žinduolių rūšių. Suaugę žmonės gali sintetinti tauriną spontaniškai, tačiau tikriausiai dėl evoliucijos jie iš dalies priklauso nuo išorinio aprūpinimo. Taurino yra smegenyse, širdyje, inkstuose ir raumenų audiniuose. Nepaisant nedidelio kiekio, jis vaidina labai svarbų vaidmenį užtikrinant tinkamą šių organų funkcionavimą. Jis taip pat veikia kaip neuromediatorius smegenyse, ląstelių membranų stabilizatorius, taip pat palengvina jonų, tokių kaip kalio, natrio, magnio ir kalcio, pernešimą. L-GLUTAMINAS L-glutaminas yra organinė cheminė medžiaga, priklausanti endogeninių aminorūgščių grupei. jai būdingos daug biologinių funkcijų, glutationas ir nukleotidai, kaip azoto pernešėjai ar sintezės pirmtakai. Tai yra vienas iš gliukoneogenezės substratų. : Padeda padidinti raumenų ištvermę. BCAA vartojimo metu padidėja lipolizė, tai yra riebalų rūgščių oksidacija, kuri yra ideali kūno riebalų kiekiui mažinti. Maisto papildas BCAA sumažina fizinį ir psichinį nuovargį po treniruotės. Daugelis tyrimų vienbalsiai nurodo katabolinį poveikį (prieš baltymų skilimą raumeniniame audinyje). Naudodami BCAA kaip energijos šaltinį, galite sutaupyti raumenų glikogeno.
Įpilkite 10 g (3 šaukštus) į 100–150 ml vandens arba sulčių. Treniruočių dienomis vartokite po vieną porciją per dieną prieš arba po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartokite vieną kartą ryte. 1
0 g porcijoje yra: BCAA 0 g L-leucino 4639 mg L-vėlyvojo 2320 mg L-izoleucino 2320 mg Tai yra maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.