Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OSTROVIT BCAA + Glutamine 200 gr.

OSTROVIT BCAA + Glutamine 200 gr.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OSTROVIT BCAA + Glutamine 200g

Sena kaina: 11,90 €

Speciali kaina: 9,90 €

„OstroVit BCAA + glutamin“ - dar efektyvesnis nei du atskiri priedai! Jūsų treniruotės taps efektyvesnės nei bet kada anksčiau! Mūsų gaminyje yra aukštos kokybės šakotosios grandinės BCAA, naudingiausiu santykiu 2: 1: 1, ir L-glutamino. BCAA: 
- skatina regeneraciją 
- stimuliuoja anabolizmą 
- teigiamą poveikį fiziniam krūviui 
- BCAA santykiu 2: 1: 1 
- mažina katabolizmą - sudaro 35% raumenų masės 
- 100% BCAA miltelių 
GLUTAMINAS: Glutaminas yra viena iš svarbiausių aminorūgščių ir labiausiai vertinama sportininkų. Glutaminas palaiko baltymų sintezę, veikia kaip azoto pernešėjas, subalansuoja PH, palaiko ląstelių hidrataciją, augimo hormonų gamybą, reguliuoja rūgščių pusiausvyrą, palaiko imuninę sistemą, yra energijos pirmtakas ir palaiko glikogeno gamybą kepenyse. Trumpai tariant, glutaminas turi ir anabolinių, ir antikatabolinių savybių. 
Sumaišykite vieną porciją (10 gr.) su 100–150 ml vandens arba sulčių. Treniruočių dieną: gerkite 2 porcijas, pirmą rytą, antrą po treniruotės. Ne treniruočių dieną: išgerkite vieną dozę ryte. 
1 porcijoje arba 10 gr. yra: L-glutaminas 5000 mg, L-leucinas 2500 mg, L-izoleucinas 1250 mg, L-valinas 1250 mg *** Aromatintas. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.