Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

OstroVit Ashwagandha VEGE, Indiškas ženšenis 60 kapsulių

OstroVit Ashwagandha VEGE, Indiškas ženšenis 60 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit Ashwagandha VEGE 60 caps

Sena kaina: 14,90 €

Speciali kaina: 9,99 €

Ashwagandha yra žolė, jau žinoma tradicinėje Indijos medicinoje arba ajurvedoje. Paprastai ekstraktas gaunamas iš jo šaknies arba žemės augalo dalies, tačiau kartais naudojamas visas, kaip ir „OstroVit Ashwagandha VEGE“ produktas. Pagerinkite  nervų sistemos būklę ir bendrą savijautą. Adaptogenai palaiko kasdienį funkcionavimą stresinėse situacijose, esant dideliam nuovargiui arba per sunkias treniruotes ir riebalų mažinimo ciklus. Tyrimai rodo, kad ashwagandha yra padidėjęs kortizolio ar streso hormono stebuklingas vaistas, kuris mums labai kenkia. Ashwagandha gali padėti padidinti fizinę ir psichinę ištvermę, taip pat pagerinti susikaupimą ir susikaupimą. OstroVit Ashwagandha VEGE taip pat skirtas veganams ir vegetarams. Gali padėti sumažinti kraujospūdį. Gali parodyti prokognityvinį poveikį (palaiko koncentraciją, atmintį ir sutelkti dėmesį). Gali sustiprinti bendrą fizinę ištvermę. ir alkaloidų bei vitamino A standartizavimas. 
Gerkite po 1 porciją (1 kapsulę) kasdien su maistu ir gausiai gerkite. Ashwagandha viso augalų ekstraktas, jame: 700 mg - Witanolidai (7,2%) 50 mg - Alkaloidai (1%) 7 mg - Withaferinas A (0,25%) 1,75 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.