Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit Arginine - argininas miltelių pavidalu 210 gr.

Ostrovit Arginine - argininas miltelių pavidalu 210 gr.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit Arginine 210g

Sena kaina: 13,90 €

Speciali kaina: 9,90 €

L-argininas lengvai absorbuojamas miltelių pavidalu, kad pagerintumėte ir pagreitintumėte dietą. Argininas yra maisto papildas, iš kurio organizmas gamina aktyvius biologinius junginius - agmatiną ir azoto oksidą (NO). Jie yra svarbūs kūno formavimui, funkcinių gebėjimų ugdymui ir seksualinės veiklos palaikymui. Argininas užtikrina raumenims kraujo, deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą, didina raumenų augimą, mažina riebalų audinį ir pagerina erekciją. Keletas klinikinių tyrimų parodė, kad 2 gr. arginino, sportininkams ar sportuojantiems žmonėms per 5 savaites, yra reikšmingas raumenų masės stiprumo ir augimo padidėjimas, taip pat kūno riebalų ir baltymų sumažėjimas. 
1 porcija 1/2 šaukšto arba 3 gramai: 100% L-arginino hidrochlorido 2969 mg; Taurino 30 mg;vitamino B6 3 mg; 214% 
Vartokite 3gr. prieš ir 3gr. po treniruotės. Naudokite argininą prieš treniruotę, tuomet pajusite stiprumo jausmą raumenyse. Tačiau, po treniruotės, argininas geriau įsisavina maistines medžiagas į raumenis. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia vartoti iki datos pažymėtos ant pakuotės. Importuotojas: Relika OÜ, tel. 6616988 www.hcgym.eu