Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Ostrovit Arginine argininas miltelių pavidalu 210gr

Ostrovit Arginine argininas miltelių pavidalu 210gr

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Ostrovit Arginine 210g, maitsestatud

Sena kaina: 13,90 €

Speciali kaina: 9,90 €

L-argininas lengvai absorbuojamas miltelių pavidalu, kad pagerintumėte ir pagreitintumėte dietą. Argininas yra maisto papildas, iš kurio organizmas gamina aktyvius biologinius junginius - agmatiną ir azoto oksidą (NO). Jie yra svarbūs kūno formavimui, funkcinių gebėjimų ugdymui ir seksualinės veiklos palaikymui. Argininas užtikrina raumenims kraujo, deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą, didina raumenų augimą, mažina riebalų audinį ir pagerina erekciją. Keletas klinikinių tyrimų parodė, kad 2 gr arginino, sportininkams ar sportuojantiems žmonėms per 5 savaites, yra reikšmingas raumenų masės stiprumo ir augimo padidėjimas, taip pat kūno riebalų ir baltymų sumažėjimas. 
1 porcija 1/2 šaukštelio arba 3 g 100% L-arginino hidrochlorido 2754 mg; Taurino 30 mg; vitamino B6 3 mg 214% 
Vartokite 3gr prieš ir 3gr po treniruotės. Vartokite argininą prieš treniruotę, tuomet pajusite stiprumo jausmą raumenyse. Tačiau, po treniruotės, argininas geriau įsisavina maistines medžiagas į raumenis. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės. Importuotojas: Relika OÜ, tel. 6616988 www.hcgym.eu