Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

adek vitamiin

OstroVit ADEK 200 tablečių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: OstroVit ADEK 200 tabs

Sena kaina: 19,97 €

Speciali kaina: 9,97 €

OstroVit ADEK yra maisto papildas tabletėse, kuriose yra riebaluose tirpių vitaminų A, D, E ir K. Vitaminas A padeda palaikyti sveiką odą, taip pat padeda palaikyti normalų regėjimą. Vitaminas D padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Vitaminas K prisideda prie normalaus kraujo krešėjimo ir padeda palaikyti sveikus kaulus. „OstroVit ADEK“ sukurtas žmonėms, turintiems padidėjusį riebaluose tirpių vitaminų poreikį.

    200 tablečių su vitaminais ADE ir K pakuotėje
    200 porcijų produkto, nes porcija yra tik 1 tabletė!
    Svarbūs riebaluose tirpūs vitaminai
    Produkto pakanka bent pusmečiui!

OstroVit ADEK - riebaluose tirpūs vitaminai A, D, E ir K.

„OstroVit ADEK“ yra keturių, būtinų mūsų organizmui vitaminų kompleksas, kurio bendras bruožas yra ne tik egzogeniškumas, o tai reiškia, kad mes esame priversti aprūpinti šiuos vitaminus maistu ar vartodami papildus. Šie vitaminai paprastai kaupiami mūsų kepenyse arba riebaluose, t. y. riebaliniame audinyje. Jie parodo daugybę nepakeičiamų funkcijų mūsų kūne, tiesiogiai ir netiesiogiai veikdami tinkamą mūsų kūno funkcionavimą.

    Vitaminas A - tai cheminių junginių grupė, kurių struktūra labai panaši. Retinolis, retinaldehidas, retinoinė rūgštis arba provitaminai, tokie kaip beta, alfa arba gama-karotinas. Vitaminas A gerina mūsų odos būklę, regėjimą ir imuninę sistemą.

    Vitaminas D - ypač cholekalciferolio pavidalu - padeda tinkamai absorbuoti / pasisavinti kalcį ir fosforą bei palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje. Be to, šis vitaminas padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis, taip pat padeda tinkamai funkcionuoti raumenims ir imuninei sistemai. Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese.

    Vitaminas E - galingas antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso ir ląstelių pažeidimų, kuriuos sukelia laisvieji radikalai. Vitaminas E taip pat dalyvauja antikoaguliantų sintezėje, palaikydamas pakankamą ląstelių membranų pralaidumą ir mažindamas trombocitų agregaciją (susikaupimą), kurio dėka jis gali padėti išvengti kraujo krešulių susidarymo. Be to, jis dalyvauja apsaugant raudonuosius kraujo kūnelius ir perduodant nervinius signalus visame kūne.

    Vitaminas K - reikalingas tinkamam organizmo funkcionavimui, reguliuoja kraujo krešėjimo procesą, taip pat turi įtakos palaikyti normalų kaulų mineralų tankį. Jis yra atsakingas už tinkamą kalcio pernešimą iš kraujo į kaulinį audinį, o tai leidžia išlaikyti sveikus ir stiprius kaulus ir padidinti jų atsparumą žlugimui.

„OstroVit ADEK“ priedo savybės

    Vitaminas A padeda palaikyti normalią geležies apykaitą
    Vitaminas A padeda palaikyti sveiką odą
    Vitaminas A padeda palaikyti normalų regėjimą
    Vitaminas A vaidina svarbų vaidmenį ląstelių specializacijos procese
    Vitaminas D padeda tinkamai absorbuoti kalcį ir fosforą
    Vitaminas D padeda palaikyti sveikus kaulus
    Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti raumenims
    Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai
    Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso
    Vitaminas K prisideda prie normalaus kraujo krešėjimo
    Vitaminas K padeda palaikyti sveikus kaulus

Suaugusieji - gerkite po 1 porciją (1 tabletę) per dieną, geriausia po valgio. Patartina atlikti 25 (OH) D kraujo tyrimą ir prieš vartojimą pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vienai porcijai% RI *
Vitaminas A 800 µg 100%
Vitaminas D 50 µg / 2000 TV 1000%
Vitaminas E 12 mg 1000%
Vitaminas K 75 µg 100%