Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

ON 100% Gold standard Whey 450 gr. + OSTROVIT gertuvė 700ML

ON 100% Gold standard Whey 450 gr. + OSTROVIT gertuvė 700ML

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: ON 100% Gold standard Whey 450g

Sena kaina: 24,99 €

Speciali kaina: 18,99 €

Nuo baltyminių papildų atsiradimo „Optimum Nutrition 100% Whey“ buvo dažniausiai perkamas baltymų papildas JAV ir tikriausiai visame pasaulyje. Tuomet „Optimal Nutrition“ pateikia atnaujintą 100% išrūgų baltymų - 100% išrūgų aukso standartą - versiją, kurią dabar galima įsigyti mūsų aplinkoje.  Vienoje porcijoje (1 matavimo šaukštas = 30,4 gr) yra: 110 kalorijų 23,5 gr. baltymai 0,7 gr. riebalai (sočiųjų 0,5 gr.) 2,4 gr. angliavandenių (įskaitant 1,3 gr cukraus) 0,1 gr. druskos 0,5 gr. Ca 136 mg * 
Padidėjęs BCAA santykis: 1 puodelis miltelių sumaišytas su 200 ml pieno arba vandens. 
Kaip ir jo pirmtakai, 100 proc. „Whey Gold Standard Optimal Nutrition“ sudėtyje yra įvairių formų  baltymų papildų su skirtingu  perdirbimo laipsnių : hidrolizuoti išrūgų peptidai, jonų mainų išrūgų izoliatas, mikrofiltruotas išrūgų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas. 100% išrūgų aukso standartas suteikia daugiau išrūgų izoliatų - gryniausios ir brangiausios išrūgų baltymų formos.  Didesnis baltymų procentas - dabar kiekviename 100% išrūgų aukso standarte yra net 24 gr. baltymų vienoje porcijoje.  Greitesnė absorbcija - produkte yra dauguma „HydroWhey“, o tai reiškia dar greitesnę absorbciją.  Dabar „Whey Gold“ standarte yra virškinimo fermentų laktazės ir Aminogen®, kurie dar geriau absorbuojami, todėl tinkami žmonėms, kurie netoleruoja laktozės. ĮJUNGTA 100% išrūgų aukso standartas yra sukurtas lengvai ir visiškai ištirpti vos keliuose šaukštuose.  
Kiekviename produkto šaukšte yra daugiau nei 4 gramai glitimo ir net 5 gramai BCAA aminorūgščių!  Kiekvienoje dozėje yra dar mažesnių,  vidutinės ir didelės molekulinės masės bioaktyvių išrūgų baltymų, įskaitant alfa-laktalbuminą, glikomakropeptidus, beta-laktoglobuliną, imunoglobuliną G, laktoferriną, laktoperoksidazę ir kitus augimo faktorius.  
Tai maisto papildas.  Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.  Papildai nekeičia įvairių dietų.  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės.